Žinios iš auksčiau. Čenelingas


Įrašyta 2019-08-30 , leista pasidalinti tik dabar 🙏
Yra 2 video iš tos dienos, abu vienodai svarbūs, pajuskite kurį norisi klausytis pirmiau. Abu video trunka apie 15 min. Skirkite šį laiką tik sau, ramiai, geriau, kad niekas Jūsų netrukdytu, užsimerkite ir leiskite ateiti viskam…vusiems suvokimams, matymams, patirtims, kurie ateis.
Čenelingas, vedimas, pranašavimas tai procesas kurį visa apibūdina skirtingai. Tai procesas kurio metu žmogus gali būti tarsi ,,radijo prietaisu” ir perduoti žinias/bangas iš kitų sąmonės dimensijų, akašos kronikų ar Šventųjų.
Įsivaizduokime kaip dabar čia žemėje esame suderinti su tarsi vienu radijo kanalu kuriame visi mes klausomes labai populiaraus radijo kanalo kuriame groja populiarias dainas ir reklamas…bet jose mažai gilios esmės.
Visad galima perjunkite kanalą kur pvz groja klasikinę muziką- bet ar daug perjungs? Vieni jos nesupranta, kiti nemegsta, nes nesupranta, kiti bijo ką kiti pasakys jei išgirs klausantis šios muzikos ir tik vienetai įvertina ir jaučia šios muzikos tikrąjį gylį.
Taip ir su šiomis žiniomis. Jos yra daug gilesnės ir kiekvienam savas laikas jas suprasti pagal savo sąmoningumą. Kartu šios žinios neturi kartais mums įprasto logiškos sekos, kuri reikalinga tik protui, tačiau kiekvienas žodis, yra pačių auksčiausių vibracijų maitinantis mūsų sielą ir dvasią ir vien to klausantis, jaučian širdimi Jūsų sąmoningumas plečiasi, Jūsų vibracijos kils.
Ir kuo toliau, vis giliau suprasite koks gylis slypi šiose kartais labai paprastuose žodžiuose. Ką iš tiesų norima pasakyti. Kokia energija perduodam🙏
Tad Semkitės energijos kuri sklinda su šia žinia.
Dėkoju Dievui už šią galimybę dalintis su Jumis.

Mes socialiniuose tinkluose


Išdrįsk atrasti


Tel. Nr.:
+370 676 80535
El. paštas:
astuvisastudija@gmail.com
Adresas:
Jūratės g. 42, II a., Palanga
Facebook:
@AsTuVisa
Instagram:
@AsTuVisa
Youtube:
AšTuVisa Vidinio tobulėjimo studija