THE RECONNECTION HEALING SEANSAI

Nuo 2018 pirmoji Lietuvoje pradėjau energetines sesijas pagal pasaulinę bioenergetinę metodiką The Reconnection (Susijungimo) Healing.

Kas vyksta seanso metu?


Pakeliamos žmogaus vibracijos, žmogaus energetinis laukas (aura) gauna impulsą – atsistatyti. Sakau impulsą todėl, kad pirma sesija yra tik pradžia. Rezultatai gali būti matomi iškart po sesijos, bet gali pasimatyti tik po dienos, kartais po savaitės ar netgi mėnesių. Šios sesijos metu nebūtina nei nusirengti nei specialiai ruoštis, visos sesijos metu žmogus jaučia energiją sklindančia nuo mano rankų. Tai galite justi kaip pulsavimą,karštį ar šaltį tam tikrose vietose, kaip vėjelį, pojūčiai labai įvairūs ir visiems skirtingi.

Jei turite rimtų sveikatos problemų kaip stuburo (osteohondrozė, iškrypęs stuburas, pasislinke slanksteliai ir su tuo susijusių negalavimų.) jei kamuoja sąnarių skausmai, onkologiniai susirgimai, migrena, kandida (candida), kojų skausmai, grybelis, sinusai, adenoidai, depresija,įvairūs uždegimai, alergiją, lėtinis nuovargis ir dar daug čia nepaminėtų ligų….

Galima padėti ir gyvūnams, Jiems dažniausiai užtenka vieno seanso

Manote, kad tai gali išspręsti tik operacija ar vaistai?


Jei žinotumėte, kad per naktį galite pasveikti? Kad įsisenėje skausmai gali baigtis jau tą pačią akimirką kai pradedame gydymą ir nebegrįžti? Ką rinktumėtes? Ir toliau sirgti ir kentėti skausmus? Šis energetinis gydymas taip pat tai gali būti kaip pagalbinė priemonė, nenutraukiant kitų gydymo būdų.

Kartu šios energetinės konsultacijos apimą ne tik mūsų sveikatą,bet ir kitas gyvenimo sritis.Tai gali padėti Jums surasti gyvenimo tikslą, ramybę, santarvę su savimi, aplinkiniais, visu pasauliu, Dievu ir Visata. Kadangi pakeliamos energetinio lauko vibracijos tai padeda lengvai paleisti neigiamas emocijas, mintis ir įsitikinimus, ko pasekoje dingsta nuolatinis pykčio jausmas, nerimas, liūdesys ir ne tik. Mokslininkų filmuotoje medžiagoje (ją rasite čia) matyti, kaip stipriai veikia energija būtent ,,The Reconnection“ sesijos metu, pateiktoje filmuotoje medžiagoje matome, kad tai pakelia viso kūno temperatūrą, tačiau gijimas čia žymiai gilesnis ir paliečia ne tik mūsų vidinius organus, bet ir mūsų energetinį lauką (aurą) ir dar daugiau.

Ką žmonės pastebi po sesijos? Ar tai pavojinga?


Tai yra taip individualu, kad sudėti į žodį ” dažniausiai “to visiškai neįmanoma. Tai gali būti sveikatos pokyčiai, santykių pokyčiai, emocines būsenos pokyčiai, finansiniai pokyčiai ir daug visko. Atsiranda tikrasis buvimas savo gyvenime, priėmimas ir gero ir blogo, nebesureikšminame taip visko, nebeprisirišame, tiesiog leidžiame sau tai ramiai priimti.

Pasakysiu drąsiai: tik patys geriausi atsiliepimai. Ir tai tikrai nepavojinga, blogos energijos neįmanoma siųsti kitam žmogui, nes ji grįžta tam kuris ją siunčia. Pamirškite prašau posakį ”per kančias į žvaigždes ” ir įsitikinsite kad pokyčiai po ,,Reconnection“ sesijų visuomet yra tik geri!

Tai ne Reiki ir nė viena Jums žinoma metodiką, šia metodiką atrado Daktaras Erikas Pearlas, Jungtinėsė Amerikos Valstijose, jo dėka ir atradau šį nuostabų metodą padėti Jums.

Reconnection Healing metu vyksta susijungimas su savo vidine Dieviška dalelė, nuo kurios mes dažniausiai atsiskiriame, per įvairius sunkius gyvenimo įvykius ir išgyvenimus. Tas atsiskirimas lemia, kad mūsų meridianais ir tam tikrais akupunktūriniais taškais nebetekas tinkamai energija. Atstačius šį ryšį kartais net nieko ypatingo tarsi nepajaučiame po sesijos, bet vėliau tarsi pastebime, kad yvenime viskas vyksta skalndžiau lengviau, nebeprisirišame prie pakilimų ir nuopolių, mėgaujames gyvenu toks koks jis yra dabar, ne tik protu, bet ir širdimi. Atsiraanda vienovė su savimi ir visu mus supančiu pasaulio.

Jūs galite pasveikti!

Susisiekime
Dešinėje pusėje yra žmogaus aura (energetinis laukas) prieš ,,The Reconnective Healing“ sesiją, kuris turi rimtų sveikatos ir emocinių problemų. Kaip matote energetinio lauko (auros) beveik nebėra. Kairėje pusėje energetinio lauko nuotrauka po sesijos.

Ką reikia žinoti prieš užsiėmimus?


Užsiėmimo kaina

Vieno užsiėmimo kaina – 90€

Laikas

iki 1,5 val.

Vieta

Vidinio tobulėjimo studija ,,AštuVisa“, Jūratės g. 42 II aukštas, Palanga. Galimi ir nuotoliniai seansai. Kadangi energijai nėra nei laiko nei erdvės nei atstumo ribų. Jūs galite būti bet kurioje Lietuvos ar Pasaulio vietoje, tada bus būtinas tik Jūsų vardas, pavardė, ir tikslus adresas kur esate.

Rekomenduojamas seansų skaičius

Žmogui reikia minimaliai bent 3 sesijų, (sunkiais atvejais reikalinga ir daugiau sesijų), kad jo energetinis laukas (aura) atsistatytu ir kartu pradėtu sveikti, ar net tą pačia akimirką pasijustu geriau sveikas. Tačiau Jums spręsti kiek norite sesijų, nors būtent galutinė sesija būna pati intensyviausia.

Registracija

Būtina registracija sms 867680535 (Jūsų vardas ir pavardė) arba el.paštu aštuvisastudija@gmail.com

Kaip pasiruošti?

Visa informacija bus suteikta, kai registruositės šiems seansams.

Studija AštuVisa. Užsiėmimų belaukiant

Mes socialiniuose tinkluose


Išdrįsk atrasti


Tel. Nr.:
+370 676 80535
El. paštas:
astuvisastudija@gmail.com
Adresas:
Jūratės g. 42, II a., Palanga
Facebook:
@AsTuVisa
Instagram:
@AsTuVisa
Youtube:
AšTuVisa Vidinio tobulėjimo studija