Teta (Thetahealing) konsultacijos

Pagerinkite savo sveikatą ir gerovę. Galimybės yra beribės!

Kas yra Teta gydymas (ThetaHealing)?


Teta gydymas (ThetaHealing) yra veiksminga metodika, kuri derindama mokslą ir dvasingumą, siekia nustatyti ir nedelsiant pertvarkyti giluminius blokus, neigiamus įsitikinimus ir traumines patirtis, glūdinčias pasąmonėje.

Dabar vis plačiau pripažįstama, kad mūsų mintys kuria mūsų tikrovę. Tokie Filmai kaip “The Secret” ir “The Bleep We Know”, ištyrė teoriją, teigiančią, kad išorinė realybė kuriama mūsų vidinių patirčių. Naujausi kvantinės fizikos ir DNR tyrimų atradimai patvirtina šią teoriją.
Tokie mokslininkai kaip dr. Bruce Lipton atskleidė, kad genai / DNR nekontroliuoja mūsų biologijos. Vietoj to, DNR yra kontroliuojama išorinių signalų, įskaitant energingus pranešimus, gaunamus iš mūsų teigiamų ir neigiamų minčių. Kitaip tariant, fizinė liga ar nepasitenkinimas pirmiausia yra energingame lygmenyje kaip tiesioginis mūsų įsitikinimų, prisiminimų ir emocinės būsenos rezultatas.

Mūsų pasaulėžiūrą sudaro įsitikinimai: nuomonės ar sprendimai, kuriuos mes priimame kaip tiesą.

Mūsų įsitikinimai įtakoja mūsų mintis tiek sąmonės, tiek ir pasąmonės lygmenyse. Jie taip pat veikia mūsų elgesį ir mūsų santykius su kitais žmonėmis ir pasauliu. Kai kurie iš mūsų įsitikinimų ateina iš grupinės sąmonės ar dominuojančios paradigmos, pavyzdžiui, įsitikinimo, kad “žemė yra apvali” (nors anksčiau ji buvo laikoma plokščia) arba kad tam tikra liga yra neišgydoma. Kiti įsitikinimai, tokie kaip kultūriniai, genetiškai perduodami per tėvus. Genetiniai įsitikinimai atspindi mūsų protėvių patirtį ir pasaulėžiūrą ir gali apimti tokius dalykus kaip išankstiniai nusistatymai ar įsitikinimai, tokie kaip “Viskas arba nieko”. Vertindami ar interpretuodami savo gyvenimo patirtį mes formuojame savus pagrindinius įsitikinimus,. Šie įsitikinimai dažniausiai būna sąmonės lygmenyje ir gali apimti tokius dalykus kaip “Aš esu negabus” arba “turiu pirmiausia padėti kitiems”. Mūsų įsitikinimų įtakos kasdieniam gyvenimui mes galime net nesuprasti, o jie pasireikš/manifestuosis kaip fizinės ar emocinės būsenos, blokai, baimės, fobijos ar priklausomybės.

Teta gydymas (ThetaHealing) veikia iškart, transformuojant neigiamus minčių modelius ar įsitikinimus visais lygmenimis (tame tarpe ir DNR), jums suteikiama galimybė iš naujo sukurti savo gyvenimą tiksliai taip, kaip pasirinksite.

Kitas nuostabus dalykas, susijęs su Teta gydymo technika, – tai gebėjimas išmokyti klientą pajausti tai, ko anksčiau jis negalėjo, ir iš karto išplėsti emocinius pasirinkimus. Pavyzdžiui, jei klientas turi įsitikinimą “Aš esu nelaimingas“. Tokiu atveju jūs galite išmokyti jį gyventi be šio nelaimingumo jausmo, galite išmokyti pajausti laimės ir džiaugsmo patirtį.
Teta gydymas (ThetaHealing) yra technika/metodika, o ne religija ir nėra susijusi su jokia religine doktrina. Tai suderinama su bet kokia dvasine ar religine tikėjimo sistema. Net jei nesate tikras tuo ką tikite, Teta gydymas (ThetaHealing) bus veiksmingas!

Gydymo istorija


Teta gydymo (ThetaHealing) įkvėpėja Vianna Stibal, nuostabi moteris iš Idaho Falls Jungtinėse Amerikos Valstijose. Ji išsaugojo įgimtus intuityvus gebėjimus ir stiprų ryšį su Dievu. Ji sėkmingai dirbo naturopatė ir kaip intuityvistė.

1995 m. Viannai buvo diagnozuota limfos vėžys dešiniojo šlaunikaulio kaklelyje. Jai sakė, kad gyvens tik kelis mėnesius. Ji kentėjo neįtikėtiną skausmą ir atrodė, kad niekas nepadės, tačiau giliai savyje tikėjo jau žinanti, kaip išgydyti save. Tuo metu Vianna ir toliau gilinosi į intuityvius skaitymus. Kad pažvelgtų į kūną iš vidaus, ji naudojo vizualizavimo būdą, kurio pagalba per viršugalvio Karūnos čakrą įžengdavo į žmogaus erdvę. Būdama šioje būsenoje ji galėjo bendrauti su Kūrėju ir gauti atsakymus į savo klausimus.

Vieną dieną pas ją atvyko žmogus, kenčiantis nuo didelių nugaros skausmų. Vianna paprašė Kūrėjo pašalinti jo nugaros skausmą. Skausmas praėjo iškart. Kitą dieną tą pačią procedūrą ji atliko sau. Jos dešinė koja, kuri buvo trimis coliais trumpesnė už jos kairę koją, iškart grįžo į savo įprastą dydį. Skausmas praėjo, o jos koja buvo išgydyta. Šiandien jos kojos yra sveikos, ir ji neturi limfos vėžio.

Nuo to laiko Vianna keliauja po pasaulį mokydama žmones, kaip panaudoti šią galingą techniką savo gyvenimui transformuoti. Ji sukūrė ir ištobulino ThetaHealing metodą, kuri sąlygoja greitą išgijimą nuo MS iki diabeto. Teta gydymas dabar tapo vienu iš greičiausių ir efektyviausių gydymo būdų. Šiuo metu ji yra vienintelė mokanti Teta gydymo (ThetaHealing) mokytojus, gyvena Bigforke, Montanos valstijoje, keliauja po pasaulį, mokydama naujus Mokytojus, dalindamasi su jais šiuo nuostabiu metodu.

Kaip tai veikia?


Žmogaus smegenyse yra penki pagrindiniai dažniai (Gama, Beta, Alfa, Theta ir Delta). Visos bangos yra naudojamos, tačiau, priklausomai nuo situacijos, vienas dažnis visada yra dominuojantis. Užmiegant, hipnozės ar gilios meditacijos metu Teta banga yra vyraujanti smegenų banga.

Mokslininkai nustatė, kad Teta smegenų dažnis sumažina stresą, nerimą, palengvina giluminį atsipalaidavimą, gerina psichinį aiškumą ir kūrybinį mąstymą, mažina skausmą, skatina euforiją ir suteikia galimybę greitam gydymui.

Teta gydymo (ThetaHealing) praktikų metu, smegenys pereina į Teta bangos būseną. Tai būsena, kurioje jūs galite dirbti tiesiogiai su Šaltiniu, Dvasia, Visata, Dievu ar visa ko esama Kūrėju (priklausomai nuo jūsų dvasinių ir religinių įsitikinimų), taip palengvinant išgyjimą. Kiekvienas gali išmokti pasiekti šią būseną per kelias minutes.

Kas vyksta per Teta gydymo (ThetaHealing) konsultaciją?


Teta gydymo (ThetaHealing) konsultacijos metu teta praktikas nustatys, kokie pagrindiniai įsitikinimai laiko pririštą prie jūsų fizinę ar emocinę problemą.

Tai bus padaryta intuityviai, taip pat per procesą, vadinamą “kasimu”. Kasimas – tai metodas, naudojamas dirbant su įsitikinimų sluoksniais tam, kad atskleisti giliausią/pagrindinį įsitikinimą. Kai giliausias įsitikinimas yra pakeičiamas, virš jo sukaupti įsitikinimai automatiškai pasikeičia – lyg kortų namelis – išlaisvindami jus iš apribojimų be būtinybės dar kartą išgyventi praeities traumas.

Praktikas per raumenų testavimą nustatys, ar jūs turite tam tikrų įsitikinimų. Tai taip pat patvirtins, kad įsitikinimai pasikeitė. Teta konsultacijos trukmė paprastai trunka nuo 30 iki 60 minučių, o reikalingų sesijų skaičius priklauso nuo problemos sudėtingumo. Dauguma problemų gali būti išsprendžiamos per vieną ar du seansus, tačiau kai kurios reikalauja daugiau laiko.

Jums nereikia specialaus pasiruošimo sesijai. Iš tiesų jūs galite visiškai abejoti, kad tai veikia. Naudinga išsakyti savo abejones praktikui, nes tai padės jam dirbti šioje srityje su jumis. Daug išgydymų įvyksta spontaniškai, kada praktikas išsprendžia kliento abejones. Taip pat vertėtų gerti daugiau vandens prieš seansą tam, kad jūsų kūnas būtų gerai hidratuotas. Tai padės atliekant raumenų testavimą. Visi pakeitimai atliekami tik su kliento sutikimu – Teta gydymas (ThetaHealing) veikia tik jei klientas išreiškia savo sutikimą. Patvirtinimas “Taip” reiškia jūsų sąmoningą pasirengimą priimti naują realybę.

Jūsų praktikas sukurs saugią ir palaikančią erdvę, kurioje galėsite ištirti bet kokią savo gyvenimo sritį, kurioje norėtumėte, kad pokyčiai vyktų. Be to, kad pagerintumėte savo sveikatą ir gerovę, galite dirbti su bet kuo: nuo sielos draugo/draugės suradimo iki kūrybiškumo išlaisvinimo ar verslo auginimo. Galimybės yra begalinės!

1

Problema

Problemą įvardinate savais žodžiais

2

Diagnozė

Praktikas nustato, kokie pagrindiniai įsitikinimai laiko pririštą prie jūsų fizinę ar emocinę problemą

3

Sesija

30-60 min. sesija – darbas su naudomis ir emocijomis

4

Transformacija

Jūsų turėtų įsitikinimų perkeitimas

5

Užbaigimas

Patikrinimas, ar išspręsta. Sesijos užbaigimas

Ką gydymas duoda?


FIZINĖ SVEIKATA

Pasiekti aukštesnį sveikatos ir gerbuvio lygį;
Išgydyti fizines būsenas ir ligas.

EMOCINĖ SVEIKATA

Išgydyti traumas ir emocines būsenas;
Išsilaisvinti iš baimių ir fobijų;
Išlaisvinti save nuo įpročių ir priklausomybių.

GAUSA IR SĖKMĖ

Padėti sukurti turtą ir gausą;
Atskleisti idealią karjerą jums;
Išlaisvinti jūsų kūrybiškumą.

VIDINIS GROŽIS

Padidinti pasitikėjimą ir savivertę;
Sukurti tvirtus ir darnius santykius;
Pasiekti asmeninę laisvę;
Manifestuoti savo svajones.

SANTYKIAI

Pritraukti ir išlaikyti sielos draugę/draugą;
Vystyti savo psichinius ir intuityvus gebėjimus;
Gilinti savo dvasinį ryšį;
Atrakinti Genijaus Potencialą.

Jūs galite pasijausti geriau!

Susisiekime

Ką reikia žinoti prieš užsiėmimus?


Užsiėmimo kaina

Vieno užsiėmimo kaina – 40€

Laikas

Užsiėmimas trunka 1 val.

Vieta

Vidinio tobulėjimo studija ,,AštuVisa“, Jūratės g. 42 II aukštas, Palanga. Taip pat mūsų konsultacijos galimos telefonu, skype, whatsapp, messenger, vibet ar kt. vaizdo skambučių programa, kad ir kur būtumėte.

Rekomenduojamas seansų skaičius

Dauguma problemų gali būti išsprendžiamos per vieną ar du seansus, tačiau kai kurios reikalauja daugiau laiko.

Registracija

Būtina registracija sms 867680535 (Jūsų vardas ir pavardė) arba el.paštu aštuvisastudija@gmail.com

Kaip pasiruošti?

Jums nereikia specialaus pasiruošimo sesijai. Iš tiesų jūs galite visiškai abejoti, kad tai veikia. Naudinga išsakyti savo abejones praktikui, nes tai padės jam dirbti šioje srityje su jumis. Taip pat vertėtų gerti daugiau vandens prieš seansą tam, kad jūsų kūnas būtų gerai hidratuotas.

Mes socialiniuose tinkluose


Išdrįsk atrasti


Tel. Nr.:
+370 676 80535
El. paštas:
astuvisastudija@gmail.com
Adresas:
Jūratės g. 42, II a., Palanga
Facebook:
@AsTuVisa
Instagram:
@AsTuVisa
Youtube:
AšTuVisa Vidinio tobulėjimo studija