Kada?  gegužės 12 dieną, sekmadienį 15:00-17:00 val.

Kur?  Vilniuje, studijoje „Aš Esu“ Laisvės pr.60, Vilniuje (prie Spaudos rūmų) 

Į Vilnių su rebefingu (sąmongo kvėpavimo terapija) atvyksta bioenergetike Loreta ( www.astuvisa.lt/apie-mane/ ) 

Sustok akimirka žavinga….ir leisk tave įkvėpti….išmokime įkvėpti šią akimirką, kartu išvalykime savo praeitį ir ateitį, nes kvėpavimas yra tas tiltas tarp proto ir širdies. Kuris kartais būna labai jau apsamanojęs  Nuo susikaupusių nuoskaudų, susiformavusių įsitikinimų mūsų pasąmonėjė (t.y. energetiniai blokai, dėl kurių ir atsiranda pačios įvairiausios ligos).

Rebefingas – tai giluminis cirkuliacinis kvėpavimas, kitaip dar sąmoningas kvėpavimas. Tai giliai transformuojanti praktika. Rebefingo metu pasišalina stresas, įtampa, fiziniai ir emociniai blokai. Šis kvėpavimas leidžia ,,iškvėpuoti“ žmogaus pasąmonėje esančias baimes, užstrigusias emocijas, kurios ir sukelia ligas. Mums net neriekia žinoti, kas ten slepiasi, viską atras, iškels ir nutrins mūsų kvėpavimas.

Apie rebefingą – sąmoningą kvėpavimą tv3 žiniose.

Žodis rebefingas reiškia atgimimą, nes jo metu gimstama iš naujo – gydoma gimimo trauma, “tirpdomi” gyvenime sukaupti emociniai bei fiziniai blokai ir jūs galite transformuoti skausmingus išgyvenimus į džiaugsmą, kūrybą, laisvę.

KAS IŠTIES YRA REBEFINGAS?

  • Tai viena galingiausių ir efektyviausių praktikų pasaulyje kuri leidžia išsivalyti kūną, protą ir jausmus nuo įtampos ir nuolatinio streso.
  • Tai būdas padėti sau jei išties sunku, jaučiatės užstrige gyvenime ir nežinote ką daryti.
  • Tai kvėpavimo technika, padedanti pasiekti harmonijos būseną, kas leidžia gyvenime jausti didesne ramybę ir santravę su savimi ir pasauliu.
  • Tai ne religija, ne medicina, ne psichologija ir ne hipnozė.
  • Tai natūraliai plaučių tūrį plečianti kvėpavimo praktika.
  • Tai praktika didinanti mūsų sąmoningumą.

Registracija čia: https://forms.gle/LdcWqwsCNBXteFmF7

Vietų skaičius ribotas.

*Vienas užsiėmimams –kaina/energetiniai mainai 12 Eur. (jei negalite sau tiek dabar leisti, rašykite susitarsime. )

P.S. jei norisi, kad būtų patogiau turėkite pagalvėlę 🙂

Nuoširdžiai, 
užsiėmimą ves bioenergetike Loreta 
Apie mane, plačiau: www.astuvisa.lt/apie-mane

Plačiau apie rebefingą (kvėpavimo terapiją) galite paskaityti čia:

Išdrįsk atrasti…

Tik keli atsiliepimai po užsiėmimų:

———————————

Noriu Jums be galo padėkoti, tai ką patyriau žodžiais nenusakoma. Esate 4 mokytoja, tarp jų ir šiuo metu geriausi Lietuvoje žinomi, ir tai nėra sulyginame nė su vienu iš jų. Noriu Jums be galo padėkoti, ta palaima..ta ekstazė, buvo kažkas tokio…ačiū ačiū ačiū.

——————————–

Į viską gyvenime pradėjau reaguoti ramiau net aplinkiniai pastebi ir klausia kas nutiko, kartu šis kvėpavimas padėjo suvokti, kad galiu keisti savo gyvenimą, kad esu savo gyvenimo šeimininkė.

——————————-

Tirpo rankos, kojos, veidas ir viskas kas tik galėjo tirpti, tačiau jaučiausi ramiai, nes Loreta vis prieidavo, kvėpuodavo kartu, padrąsindavo, buvo netoliese. Po seanso jaučiausi be galo rami, nors atėjau visai išsibarsčiusi ir pasimetusi. Ačiū už tai ką darote.Pirmoji Lietuvoje atlieku energetines sesijas pagal pasaulinę bioenergetinę metodiką The Reconnection (Susijungimo) Healing . Būdama Vilniuje galėsu priimti tik 3 žmonės. Registracija atsikirai tel. 867680535 arba paštu astuvisastudija@gmail.com. Plačiau:
https://www.astuvisa.lt/the-reconnection-healing-seansai-2/