Kada?    balandžio 28 d. sekmadienį, 15:00-17:00 val.

Kur?   Studija ,, Mandala“ Šilutėjė, Turgaus gatvė 5

Tik šį sekmadienį išskirtinė proga sudalyvauti rebefinge (sąmoningo kvėpavimo terapija) su gyva gongų (ir ne tik) muzika. Dvi nuostabios praktikos viename. Kas leis JUMS patirti dar niekada neatrastų ir nepatirtų pojūčių….kas leis TAU išties paleisti viską, kas neleidžia džiaugtis gyvenimu.

….išmokime įkvėpti šią akimirką, kartu išvalykime savo praeitį ir ateitį, nes kvėpavimas yra tas tiltas tarp proto ir širdies. Kuris kartais būna labai jau apsamanojęs  Nuo susikaupusių nuoskaudų, susiformavusių įsitikinimų mūsų pasąmonėjė (t.y. energetiniai blokai, dėl kurių ir atsiranda pačios įvairiausios ligos).

Šiai nuostabiai sesijai susitinka:

Bioenergetikė Loreta ,,Aštuvisa“ vidinio tobulėjimo studijos įkūrėja Palangoje, plačiau www.astuvisa.lt/apie-mane

Ir Guoda studijos ,, Mandala“ Šilutėjė įkūrėja, jogos, meditacijų mokytoja.

Rebefingas – tai giluminis cirkuliacinis kvėpavimas, kitaip dar sąmoningas kvėpavimas. Tai giliai transformuojanti praktika. Rebefingo metu pasišalina stresas, įtampa, fiziniai ir emociniai blokai. Šis kvėpavimas leidžia ,,iškvėpuoti“ žmogaus pasąmonėje esančias baimes, užstrigusias emocijas, kurios ir sukelia ligas. Mums net neriekia žinoti, kas ten slepiasi, viską atras, iškels ir nutrins mūsų kvėpavimas.

Apie rebefingą – sąmoningą kvėpavimą tv3 žiniose.

Žodis rebefingas reiškia atgimimą, nes jo metu gimstama iš naujo – gydoma gimimo trauma, “tirpdomi” gyvenime sukaupti emociniai bei fiziniai blokai ir jūs galite transformuoti skausmingus išgyvenimus į džiaugsmą, kūrybą, laisvę.

KAS IŠTIES YRA REBEFINGAS?

  • Tai viena galingiausių ir efektyviausių praktikų pasaulyje kuri leidžia išsivalyti kūną, protą ir jausmus nuo įtampos ir nuolatinio streso.
  • Tai būdas padėti sau jei išties sunku, jaučiatės užstrige gyvenime ir nežinote ką daryti.
  • Tai kvėpavimo technika, padedanti pasiekti harmonijos būseną, kas leidžia gyvenime jausti didesne ramybę ir santravę su savimi ir pasauliu.
  • Tai ne religija, ne medicina, ne psichologija ir ne hipnozė.
  • Tai natūraliai plaučių tūrį plečianti kvėpavimo praktika.
  • Tai praktika didinanti mūsų sąmoningumą.

Registracija SMS žinute: Rebefingas Šilutėje vardas, pavardė. Registracija būtina! +37067680535. Vietų skaičius ribotas, tačiau nesusirinkus bent minimaliai 8 žmonėms, REBEFINGAS bus perkeliamas.

Kaina/energetiniai mainai tik 12 Eur. (dvi galingos praktikos tik už vienos kainą).

*Individualus užsiėmimas (Palangoje) –kaina/energetiniai mainai 30 Eur 


Nuoširdžiai, 
bioenergetike Loreta 
Apie mane, plačiau: www.astuvisa.lt/apie-mane

Plačiau apie rebefingą (kvėpavimo terapiją) galite paskaityti čia:

Išdrįsk atrasti…

Tik keli atsiliepimai po užsiėmimų:

———————————

Noriu Jums be galo padėkoti, tai ką patyriau žodžiais nenusakoma. Esate 4 mokytoja, tarp jų ir šiuo metu geriausi Lietuvoje žinomi, ir tai nėra sulyginame nė su vienu iš jų. Noriu Jums be galo padėkoti, ta palaima..ta ekstazė, buvo kažkas tokio…ačiū ačiū ačiū.

——————————–

Į viską gyvenime pradėjau reaguoti ramiau net aplinkiniai pastebi ir klausia kas nutiko, kartu šis kvėpavimas padėjo suvokti, kad galiu keisti savo gyvenimą, kad esu savo gyvenimo šeimininkė.

——————————-

Tirpo rankos, kojos, veidas ir viskas kas tik galėjo tirpti, tačiau jaučiausi ramiai, nes Loreta vis prieidavo, kvėpuodavo kartu, padrąsindavo, buvo netoliese. Po seanso jaučiausi be galo rami, nors atėjau visai išsibarsčiusi ir pasimetusi. Ačiū už tai ką darote.