Kada?   Gruodžio 14 d. 10:30 val. – 12:00val.

Kur?  Plungė, Dariaus ir Girėno g. 2-213 įėjimas iš kiemo pusės pro baltas duris.

Išdrįsk atrasti…

Į Plungė iš Palangos atvyksta bioenergetikė Loreta, vidinio tobulėjimo studijos ,,Aštuvisa“ įkūrėja, su nuostabia kvėpavimo terapija, kuri leis pabėgti nuo kasdienių rūpesčių, nuo kasdienės rutinos. Ši praktika padeda susitvarkyti su stresu, įtampa ir net įvairiais sveikatos negalavimais. Ši praktika plečia plaučių tūri, o kai jis mažėja ir mes greičiau senstame ir daugiau sergame. Ši praktika….ateik ir pats pajusk ką ji gali.

….išmokime įkvėpti šią akimirką, kartu išvalykime savo praeitį ir ateitį, nes kvėpavimas yra tas tiltas tarp proto ir širdies. Kuris kartais būna labai jau apsamanojęs  Nuo susikaupusių nuoskaudų, susiformavusių įsitikinimų mūsų pasąmonėjė (t.y. energetiniai blokai, dėl kurių ir atsiranda pačios įvairiausios ligos).

Rebefingas – tai giluminis cirkuliacinis kvėpavimas, kitaip dar sąmoningas kvėpavimas. Tai giliai transformuojanti praktika. Rebefingo metu pasišalina stresas, įtampa, fiziniai ir emociniai blokai. Šis kvėpavimas leidžia ,,iškvėpuoti“ žmogaus pasąmonėje esančias baimes, užstrigusias emocijas, kurios ir sukelia ligas. Mums net neriekia žinoti, kas ten slepiasi, viską atras, iškels ir nutrins mūsų kvėpavimas.

Apie rebefingą – sąmoningą kvėpavimą tv3 žiniose.

Žodis rebefingas reiškia atgimimą, nes jo metu gimstama iš naujo – gydoma gimimo trauma, “tirpdomi” gyvenime sukaupti emociniai bei fiziniai blokai ir jūs galite transformuoti skausmingus išgyvenimus į džiaugsmą, kūrybą, laisvę.

KAS IŠTIES YRA REBEFINGAS?

  • Tai viena galingiausių ir efektyviausių praktikų pasaulyje kuri leidžia išsivalyti kūną, protą ir jausmus nuo įtampos ir nuolatinio streso.
  • Tai būdas padėti sau jei išties sunku, jaučiatės užstrige gyvenime ir nežinote ką daryti.
  • Tai kvėpavimo technika, padedanti pasiekti harmonijos būseną, kas leidžia gyvenime jausti didesne ramybę ir santravę su savimi ir pasauliu.
  • Tai ne religija, ne medicina, ne psichologija ir ne hipnozė.
  • Tai natūraliai plaučių tūrį plečianti kvėpavimo praktika.
  • Tai praktika didinanti mūsų sąmoningumą.

Registracija SMS žinute: Rebefingas Plungėjė vardas, pavardė. Registracija būtina!
+ 37067680535. Vietų skaičius ribotas.(nesusirinkus bent minimaliai 8 žmonėms, REBEFINGO užsiėmimas bus perkeliamas. )

Kaina/energetiniai mainai tik 11Eur.


*Asmeninis užsiėmimas (tik Palangoje) –kaina/energetiniai mainai 45 Eur 

P.S. turėkite ką pasikloti (sporto kilimėlį/pledą ar pan.) ant grindų ir su kuo apsikloti (pledą ar pan.) apsikloti save ir jei norisi nedidelė pagalvėle ar kažką po galvą. Jei turite, tinkamas ir miegmaišis.

Nuoširdžiai, 
užsiėmimus veda bioenergetike Loreta 
Apie mane, plačiau: www.astuvisa.lt/apie-mane

Plačiau apie rebefingą (kvėpavimo terapiją) galite paskaityti čia:

Išdrįsk atrasti…

Tik keli atsiliepimai po rebefingo su Loreta:

———————————

Noriu Jums be galo padėkoti, tai ką patyriau žodžiais nenusakoma. Esate 4 mokytoja, tarp jų ir šiuo metu geriausi Lietuvoje žinomi, ir tai nėra sulyginame nė su vienu iš jų. Noriu Jums be galo padėkoti, ta palaima..ta ekstazė, buvo kažkas tokio…ačiū ačiū ačiū.

——————————–

Į viską gyvenime pradėjau reaguoti ramiau net aplinkiniai pastebi ir klausia kas nutiko, kartu šis kvėpavimas padėjo suvokti, kad galiu keisti savo gyvenimą, kad esu savo gyvenimo šeimininkė.

——————————-

Tirpo rankos, kojos, veidas ir viskas kas tik galėjo tirpti, tačiau jaučiausi ramiai, nes Loreta vis prieidavo, kvėpuodavo kartu, padrąsindavo, buvo netoliese. Po seanso jaučiausi be galo rami, nors atėjau visai išsibarsčiusi ir pasimetusi. Ačiū už tai ką darote.