Kvėpavimo meditacija -rebefingas sugrįžta į Palangą nuo gegužės 19 d. (antradienio) Laikantis visų saugumo reikalavimų, pagal patalpų plotą Palangoje grupėje bus tik 4 asmenys.

Tad suskubkite rezervuoti sau vietą. Pasiilgome ir iki pakvėpavimų! Stiprinsime savo plaučius, bendrausime, patirsime tai ko dar nepatyrėm…

Kiekvieną antradienį 18:20 val.  ir kiekvieną trečiadienį 18:20 val.

Ir senbuviams ir naujokams antradienio rytais 8:30 val.

Kur? Vidinio tobulėjimo studijoje ,,AštuVisa“, Jūratės g. 42 II aukštas, Palanga.

Rebefingas – tai giluminis cirkuliacinis kvėpavimas, kitaip dar sąmoningas kvėpavimas. Tai giliai transformuojanti praktika. Rebefingo metu pasišalina stresas, įtampa, fiziniai ir emociniai blokai. Šis kvėpavimas leidžia ,,iškvėpuoti“ žmogaus pasąmonėje esančias baimes, užstrigusias emocijas, kurios ir sukelia ligas. Mums net neriekia žinoti, kas ten slepiasi, viską atras, iškels ir nutrins mūsų kvėpavimas.


Apie rebefingą – sąmoningą kvėpavimą tv3 žiniose.

Žodis rebefingas reiškia atgimimą, nes jo metu gimstama iš naujo – gydoma gimimo trauma, “tirpdomi” gyvenime sukaupti emociniai bei fiziniai blokai ir jūs galite transformuoti skausmingus išgyvenimus į džiaugsmą, kūrybą,laisvę.

KAS IŠTIES YRA REBEFINGAS?

  • Tai viena galingiausių ir efektyviausių praktikų pasaulyje kuri leidžia išsivalyti kūną, protą ir jausmus nuo mus nuolatos kamuojamo streso.
  • Tai būdas padėti sau jei išties sunku, jaučiatės užstrige ir nežinote ką daryti.
  • Tai kvėpavimo technika, padedanti pasiekti harmonijos būseną, kas leidžia gyvenime jausti didesne ramybę.
  • Tai ne religija, ne medicina, ne psichologija ir ne hipnozė.
  • Tai natūraliai plaučių tūrį plečianti kvėpavimo praktika.
  • Tai praktika didinanti mūsų sąmoningumą.

Registracija SMS žinute: Rebefingas (data) vardas, pavardė. Registracija būtina! 867680535. Vietų skaičius ribotas.   Likus iki užsiėmimo 1,5 val. rekomenduojama nevalgyti sunkaus maisto. Palangoje vykstančiame rebefinge būna ir pledukai ir kilimėliai, tad nieko nereikia neštis, nebent dėl savo patogumo ir šiltumo dar papildomai 🙂

*Vienas užsiėmimams –kaina/energetiniai mainai 10 Eur.
*Asmeninis užsiėmimas –kaina/energetiniai mainai 45 Eur

Rekomenduojama minimaliai bent 10 užsiėmimų.

P.S. turėkite šiltas kojines.

Nuoširdžiai,
užsiėmimus veda bioenergetikė Loreta ❤️
Apie mane, plačiau: www.astuvisa.lt/apie-mane/

Renginys Facebooke čia.

Visi atsiliepimai https://www.astuvisa.lt/atsiliepimai/

Plačiau apie rebefingą (kvėpavimo terapiją) galite paskaityti čia:

Išdrįsk atrasti...
Tik keli atsiliepimai po užsiėmimų:


———————————


Noriu Jums be galo padėkoti, tai ką patyriau žodžiais nenusakoma. Esate 4 mokytoja, tarp jų ir šiuo metu geriausi Lietuvoje žinomi, ir tai nėra sulyginame nė su vienu iš jų. Noriu Jums be galo padėkoti, ta palaima..ta ekstazė, buvo kažkas tokio…ačiū ačiū ačiū.


——————————–


Į viską gyvenime pradėjau reaguoti ramiau net aplinkiniai pastebi ir klausia kas nutiko, kartu šis kvėpavimas padėjo suvokti, kad galiu keisti savo gyvenimą, kad esu savo gyvenimo šeimininkė.


——————————-


Tirpo rankos, kojos, veidas ir viskas kas tik galėjo tirpti, tačiau jaučiausi ramiai, nes Loreta vis prieidavo, kvėpuodavo kartu, padrąsindavo, buvo netoliese. Po seanso jaučiausi be galo rami, nors atėjau visai išsibarsčiusi ir pasimetusi.Dėkoju už tai ką darote.