REBEFINGAS PALANGOJE

Kiekvieną trečiadienį 18:10 val. Palangoje.

Kas yra rebefingas?


Rebefingas – tai giluminis cirkuliacinis kvėpavimas, kitaip dar sąmoningas kvėpavimas. Tai giliai transformuojanti praktika. Rebefingo metu pasišalina stresas, įtampa, fiziniai ir emociniai blokai. Šis kvėpavimas leidžia ,,iškvėpuoti“ žmogaus pasąmonėje esančias baimes, užstrigusias emocijas, kurios ir sukelia ligas. Mums net neriekia žinoti, kas ten slepiasi, viską atras, iškels ir nutrins mūsų kvėpavimas.

Žodis rebefingas reiškia atgimimą, nes jo metu gimstama iš naujo – gydoma gimimo trauma, “tirpdomi” gyvenime sukaupti emociniai bei fiziniai blokai ir jūs galite transformuoti skausmingus išgyvenimus į džiaugsmą, kūrybą,laisvę.

Kas išties yra rebefngas?

Tai viena galingiausių ir efektyviausių praktikų pasaulyje kuri leidžia išsivalyti kūną, protą ir jausmus nuo mus nuolatos kamuojamo streso.

Tai būdas padėti sau jei išties sunku, jaučiatės užstrige ir nežinote ką daryti.

Tai kvėpavimo technika, padedanti pasiekti harmonijos būseną, kas leidžia gyvenime jausti didesne ramybę.

Tai ne religija, ne medicina, ne psichologija ir ne hipnozė.

Tai natūraliai plaučių tūrį plečianti kvėpavimo praktika.

Tai praktika didinanti mūsų sąmoningumą.

Suskubkite rezervuoti sau vietą. Stiprinsime savo plaučius, bendrausime, patirsime tai ko dar nepatyrėm…

Susisiekime
Apie rebefingą – sąmoningą kvėpavimą tv3 žiniose.

Ką reikia žinoti prieš užsiėmimus?


Užsiėmimo kaina

Grupinis užsiėmimas – 15€ (jei negalite sau tiek dabar leisti, rašykite susitarsime) Galimas ir individualus užsiėmimas – 50€

Laikas

Kiekvieną trečiadienį 18:10 val. Trukmė – 1,5 val.

Vieta

Vidinio tobulėjimo studija ,,AštuVisa“, Jūratės g. 42 II aukštas, Palanga.

Rekomenduojamas seansų skaičius

Rekomenduojama minimaliai bent 10 užsiėmimų.

Registracija

Būtina Registracija fb žinute, sms ar el.paštu: vardas, pavardė (Palanga ar Klaipeda) . +37067680535, astuvisastudija@gmail.com, Vietų skaičius ribotas.

Kaip pasiruošti?

Palangoje vykstančiame rebefinge būna ir pledukai ir kilimėliai, tad nieko nereikia neštis, nebent dėl savo patogumo ir šiltumo dar papildomai. Rekomenduojama likus iki užsiėmimo 1,5 val. nevalgyti sunkaus maisto.

Ką reikia žinoti prieš užsiėmimus?


Šįvakar pirmą kartą buvau rebefinge (kvėpavimo praktika). Gyvenu tik vedimu, kur veda – ten einu, nes žinau, kad mano gyvenime nebėra jokių atsitiktinumų. lr ką galiu pasakyti – kad būtų „nusileidusios“ tokio stiprumo energijos ir vienoje vietoje – retai patiriu. Kai pamačiau žmones, kuriuos sukvietė Visata, supratau, kad kažkas čia bus… Taip – tai buvo tarp žemės ir dangaus. Kosmosas Man patinka , kai po užsiėmimų žmonės klausia – „kas čia buvo“, taip, tai buvo… Viena moteris pasidalino- „šiandien gavau pajausti galingai, ką reiškia tos energijos. lki tol buvo ‘žiedeliai“… Dėkui Loreta Bočkiene, už tai, ką darai. Visa tai skaldo žmonių blokus ir daro jų gyvenimą gražesnį…

Ačiū Loreta Bočkienė už rytinį „pasivaikščiojimą“ ten ir atgal

Noriu Jums be galo padėkoti, tai ką patyriau žodžiais nenusakoma. Esate 4 mokytoja, tarp jų ir šiuo metu geriausi Lietuvoje žinomi, ir tai nėra sulyginame nė su vienu iš jų. Noriu Jums be galo padėkoti, ta palaima..ta ekstazė, buvo kažkas tokio…ačiū ačiū ačiū.

Tirpo rankos, kojos, veidas ir viskas kas tik galėjo tirpti, tačiau jaučiausi ramiai, nes Loreta vis prieidavo, kvėpuodavo kartu, padrąsindavo, buvo netoliese. Po seanso jaučiausi be galo rami, nors atėjau visai išsibarsčiusi ir pasimetusi.Dėkoju už tai ką darote.

Į viską gyvenime pradėjau reaguoti ramiau net aplinkiniai pastebi ir klausia kas nutiko, kartu šis kvėpavimas padėjo suvokti, kad galiu keisti savo gyvenimą, kad esu savo gyvenimo šeimininkė.

Laba diena, po vakar vykusio rebefingo seanso jaučiuosi gerai – smagiai, ačiū tikrai buvo stipru. Pajutau jūsų vidinį džiaugsmą ir šiluma, kuria dalinatės su aplinkiniais, džiugu, kad yra tokių žmonių. Norėčiau, kad padėtumėte man atrasti

Mes socialiniuose tinkluose


Išdrįsk atrasti


Tel. Nr.:
+370 676 80535
El. paštas:
astuvisastudija@gmail.com
Adresas:
Jūratės g. 42, II a., Palanga
Facebook:
@AsTuVisa
Instagram:
@AsTuVisa
Youtube:
AšTuVisa Vidinio tobulėjimo studija