Kada?   kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį 18:30 val.

Kur? Vidinio tobulėjimo studijoje ,,AštuVisa“, Jūratės g. 42 II aukštas, Palanga.

Visų labai lauktas ir prašytas, rebefingas Palangoje, nuo šiol kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį 18:30 mūsų Vidinio tobulėjimo studijoje ,,AštuVisa“ 🙂

Sustok akimirka žavinga….ir leisk tave įkvėpti….išmokime įkvėpti šią akimirką, kartu išvalykime savo praeitį ir ateitį, nes kvėpavimas yra tas tiltas tarp proto ir širdies. Kuris kartais būna labai jau apsamanojęs 🙂 Nuo susikaupusių nuoskaudų, susiformavusių įsitikinimų mūsų pasąmonėjė (t.y. energetiniai blokai, dėl kurių ir atsiranda pačios įvairiausios ligos)

Rebefingas – tai giluminis cirkuliacinis kvėpavimas, kitaip dar sąmoningas kvėpavimas. Tai giliai transformuojanti praktika. Rebefingo metu pasišalina stresas, įtampa, fiziniai ir emociniai blokai. Šis kvėpavimas leidžia ,,iškvėpuoti“ žmogaus pasąmonėje esančias baimes, užstrigusias emocijas, kurios ir sukelia ligas. Mums net neriekia žinoti, kas ten slepiasi, viską atras, iškels ir nutrins mūsų kvėpavimas.

Žodis rebefingas reiškia atgimimą, nes jo metu gimstama iš naujo – gydoma gimimo trauma, “tirpdomi” gyvenime sukaupti emociniai bei fiziniai blokai ir jūs galite transformuoti skausmingus išgyvenimus į džiaugsmą, kūrybą,laisvę.

KAS IŠTIES YRA REBEFINGAS?

– Tai vienas iš pačių paprasčiausių, aiškiausių ir efektingiausių dvasinio valymosi metodų, kai kvėpuojama atsipalaidavus, intuityviai pasirenkant ritmą, sujungiant įkvėpimą ir iškvėpimą.
– Tai šiuolaikinis tobulas pagalbos būdas sau, kurį naudoja milijonai žmonių pasaulyje
– Tai kvėpavimo technika, padedanti pasiekti harmonijos būseną, atsiverti dieviškumui ir tokiu būdu valyti kūną, mintis, jausmus
– Tai ne religija, ne medicina, ne psichologija ir ne hipnozė. Tai visai kas kita
– Tai natūraliai plaučių tūrį plečianti kvėpavimo praktika.

Registracija SMS žinute: Rebefingas (data) vardas, pavardė. Registracija būtina! 867680535. Vietų skaičius ribotas.

Užsiėmimai vyks kiekvieną antradienį 18:30 val. Vidinio tobulėjimo studijoje ,,AštuVisa“, Jūratės g. 42 II aukštas, Palanga.

*Vienas užsiėmimams –kaina/energetiniai mainai 8 Eur.
*Asmeninis užsiėmimas –kaina/energetiniai mainai 20 Eur
*10 sąmoningo kvėpavimo sesijų kaina/energetiniai mainai – 50 Eur.

P.S. turėkite pleduką ir šiltas kojines.

Nuoširdžiai,
Loreta ❤️
Apie mane, plačiau: https://www.astuvisa.lt/apie-save/

Renginys Facebooke čia.

Plačiau apie rebefingą (kvėpavimo terapiją) galite paskaityti čia:

išdrįsk atrasti