Kada?  Kiekvieną pirmadienį 18:30 val.

Kur? Klaipėda, Tiltų g. 16 Studija Čia II aukštas (įėjimas iš Didžiosios vandens gatvės, durys į antrą aukštą kairėje prie IQ baro ).

Rebefingas (sąmoningo kvėpavimo meditacija) skirta tik kvėpavimo pagalba išvalyti savo praeitį ir ateitį, nes kvėpavimas yra tas tiltas tarp žemiško ir dvasinio pasaulios. Tarp proto ir širdies. Kuris kartais būna labai jau apsamanojęs.  Nuo susikaupusių nuoskaudų, susiformavusių įsitikinimų mūsų pasąmonėjė (t.y. energetiniai blokai, dėl kurių ir atsiranda pačios įvairiausios ligos).

Tai giliai transformuojanti praktika. Rebefingo metu išmokstame paleisti nuolat patiriamą stresą, įtampa, fizinius ,emocinius ir psichologinius blokus. Šis kvėpavimas leidžia ,,iškvėpuoti“ žmogaus pasąmonėje esančias baimes, užstrigusias emocijas, kurios ir sukelia ligas. Mums net neriekia žinoti, kas ten slepiasi, viską atras, iškels ir nutrins mūsų kvėpavimas.

Apie rebefingą – sąmoningą kvėpavimą tv3 žiniose.

Žodis rebefingas reiškia atgimimą, nes jo metu gimstama iš naujo – gydoma gimimo trauma, “tirpdomi” gyvenime sukaupti emociniai bei fiziniai blokai ir jūs galite transformuoti skausmingus išgyvenimus į džiaugsmą, kūrybą, laisvę.

KAS IŠTIES YRA REBEFINGAS?

  • Tai viena galingiausių ir efektyviausių praktikų pasaulyje kuri leidžia išsivalyti kūną, protą ir jausmus nuo įtampos ir nuolatinio streso.
  • Tai būdas padėti sau jei išties sunku, jaučiatės užstrige gyvenime ir nežinote ką daryti.
  • Tai kvėpavimo technika, padedanti pasiekti harmonijos būseną, kas leidžia gyvenime jausti didesne ramybę ir santravę su savimi ir pasauliu.
  • Tai ne religija, ne medicina, ne psichologija ir ne hipnozė.
  • Tai natūraliai plaučių tūrį plečianti kvėpavimo praktika.
  • Tai praktika didinanti mūsų sąmoningumą.

Registracija SMS žinute: Klaipėda vardas, pavardė. Registracija būtina! 867680535 arba el.paštu: astuvisastudija@gmail.com. Vietų skaičius ribotas.

*Vienas užsiėmimams –kaina/energetiniai mainai 11 Eur. (jei negalite sau tiek dabar leisti, rašykite susitarsime. )

SVARBU! Visą tą laiką gulime ant grindų. Turėkite pleduką apsikloti ir ką pasikloti po savimi (jogos kilimėlį, miegmaišį ar pan.) Būkime šiltai apsirenge ir tuėkime tikrai šiltas kojines. Taip pat likus iki užsiėmimo 1,5 val. rekomenduojama nevalgyti sunkaus maisto.

Rekomenduojama minimaliai 10 užsiėmimų.

Užsiėmimus veda bioenergetike Loreta 
Apie mane, plačiau: www.astuvisa.lt/apie-mane

Plačiau apie rebefingą (kvėpavimo terapiją ir meditaciją) galite paskaityti čia:

Išdrįsk atrasti…

Tik keli atsiliepimai po užsiėmimų:

———————————

Noriu Jums be galo padėkoti, tai ką patyriau žodžiais nenusakoma. Esate 4 mokytoja, tarp jų ir šiuo metu geriausi Lietuvoje žinomi, ir tai nėra sulyginame nė su vienu iš jų. Noriu Jums be galo padėkoti, ta palaima..ta ekstazė, buvo kažkas tokio…ačiū ačiū ačiū.

——————————–

Į viską gyvenime pradėjau reaguoti ramiau net aplinkiniai pastebi ir klausia kas nutiko, kartu šis kvėpavimas padėjo suvokti, kad galiu keisti savo gyvenimą, kad esu savo gyvenimo šeimininkė.

——————————-

Tirpo rankos, kojos, veidas ir viskas kas tik galėjo tirpti, tačiau jaučiausi ramiai, nes Loreta vis prieidavo, kvėpuodavo kartu, padrąsindavo, buvo netoliese. Po seanso jaučiausi be galo rami, nors atėjau visai išsibarsčiusi ir pasimetusi.Dėkoju už tai ką darote.