Pajusk…

Kada?   birželio 28-30 d., penktadienį nuo 19:00 val. iki sekmadienio 16:00 val. 3 dienų stovykla (be nakvynės).

Kur? ,,AštuVisa“ Vidinio tobulėjimo studijoje, Jūratės g. 42 II aukštas, Palanga ir Baltijos jūra, kopos, smėlis, miškas:)

Pajusk….. Atrask, pažadink ir prikelk naujam gyvenimui savo gyvybinę energiją, o kartu pajusk vidinę ramybę, laimę ir palaimą.

Viskas atsibodo? Erzina? Jaučiate, kad be galo sunku…niekas Jūsų nesupranta ir atrodo jau viskas, nėra prasmės.
Nebežinote kaip susirinkti save…
Arba tiesiog įgriso ta kasdienė rutina…
O gal nori pajusti ir išbandyti kažką išties naujo?

Ar tiesiog pailsėti kitaip Palangoje?

Šioje stovyklos leisime išsivalyti ir užgyti visoms nuoskaudoms, skausmas, ,pakilsime iš dugno. Pasinaudokite šia galimybe, kartu paleiskime savo baimes ir suraskime laimę savo dabartyje.

Jau šį šeštadienį Palangoje 2 dienų stovykla (be nakvynės ) visoms moterims, vyrams, poroms, sutuoktiniams….vėl atrasti ir pamilti save iš naujo ir vienas kitą.. Bent trumpam leiskite sau ištrūkti iš kasdienybės ir leiskitės į vidinę kelionę, kuri pakeis Jūsų gyvenimą.

Penktadienis

19:00 – susitikimas, susipažinimas. Visi kartu žaisime Lilą gyvenimą keičiantį žaidimą.

22:00- vakaro meditacija.

23:00 – skirstysimes į savo nakvynės vietas.

Šeštadienis

9:00 – joga, parke prie rotondos su nuostabia mokytoja Inga.

11:30 -maudynes, užkandžiai, pokalbiai.
13:30 – sąmoningo kvėpavimo terapijos užsiėmimas. Įkvėpsime meilės sau, kartu paleisime visas baimes, pyktį, nusivylimą.
15:00 – pietūs,užkandžiai, laisvi pokalbiai.
16:30 – mindfulness meditacija, kūno pajautimas.
18:00 – Kaip pradėti gyventi savo svajonių gyvenimą. Sužinosite kodėl iki šiol dar taip negyvenate ir ką reikia pakeisti.

19:00 – estatic dance sesija. (jei gražus oras prie jūros).
20:00 – laisvas laikas Palangoje.

Nes taip, dvasingumo praktikos skirtos ne tik tobulėti dvasiškai, tačiau ir patirti didesnius gyvenimo malonumus ir džiaugsmus čia, tiesiog gyvenant šioje žemėje.

Sekmadienis

  • 09:00 – Judėjimo meditacija (esant gražiam orui, prie jūros, kopose arba iškelyje) kuriai jau keli tūkstančiai metų. Žadinsime ir pajusime savo tikrąjį seksualumą, kas leis labiau pasitikėti savimi, o kartu ir mėgautis geresniais santykiais ir pojūčiais miegamajame 🙂
  • 11:00 – Rebefingo sesija.
  • 12:00 – Mindfulness praktika per užkandžių ir pokalbių laiką.
  • 13:00 – Mindfulness meditacija.
  • 14:00 – pietūs.
  • 15:00 – Isha Krya meditacija. Senovinė meditacija, remta kvėpavimu, kuri be galo stipri energetiškai.
  • 16:00 – pokalbiai, ruošimasis namo.

Šios praktikos leis paleisti klaidingus įsitikinimus, baimes ir vidinius energijos blokus kurie neleidžia mums džiaugtis tokiu gyvenimu, kurio esame išties esame verti . Kartu jos net gali padėti pasveikti nuo tam tikrų sveikatos sutrikimų, kurie neleidžia mėgautis gyvenimu
Atvyk pajusti, ką išties reiškia gyventi….

Sesijų, užsiėmimų laikai gali keistis. Turėkite, sportinį ar kt. kilimėlį.

Investicija į save 69 eurai.
Į kainą įskaičiuoti, kava, arbata ir užkandžiai prie jų. Į kainą neįskaičiuota nakvynė, pietūs.

Registracija el.paštu astuvisastudija@gmail.com , tel. 867680535 arba messenger
m.me/AstuVisa . Registracija patvirtinama, tik pervedus avansą.

Stovykla skirta visiems nuo 16 iki 110 metų ar dar daugiau 🙂

DĖMĖSIO! PENKTADIENĮ (birželio 27 d. nuo 18:00 val. iki 22:00 ar ilgiau…vyks gyvenimą keičiantis žaidimas – LILA, kaina tik 25 eurai, tad jau penktadienį galite atvykti į Palangą ir turėti net 3 dienų stovyklą. )

Stovyklą ves Loreta, mylinti ir mylima žmona, dvasinių praktikų mokytoja, išmokusi mylėti save ir taip pakeitusi savo gyvenimą, kartu:
* Sertifikuota žmogaus biolaukų terapeutė.
* Vidinio tobulėjimo studijos AštuVisa esančios Palangoje įkūrėja.
* Pirmoji Lietuvoje atliekanti energetinius seansus pagal The Reconnection healing techniką (terapija kurios metu šalinami energijos blokai susidare Jūsų kūne, užtenka 2-3 seansų) tai technika keliasdešimt kartų galingesnė už Reiki.
* ,,Infinite energy” metodo sukūrėja.
* Klaipėdos Universitetas, Jūrų technikos fakultetas – įgytas aukštasis inžinerinis bagalauras chemijos srityje: fizikinė,organinę,neorganinė, analizinė ir bendroji chemija, darbuotojų sauga ir sveikata; pirmoji medicinos pagalba; filosifija, lyčių studijos, vadyba mikrobiologija; ekologija; informacinės technologijos; bendravimo psichologija ir kt.
* Theta Healing Institute of Knowledge (JAV) – Theta meditacijų praktikė . The Theta Healing DNA pagrindai. Įgytos kompetencijos: Darbas su smegenų bangomis; Kineziologija: Ribojančių įsitikinimų transformavimas; Aiškiaregystės valdymas; Empatijos valdymas; Psichosomatika.
* The KEW Training Academy –įgyta akredituota profesionalaus dvasinio mokytojo kompetencija.
* Reiki Meistrė praktikė. Reiki I,II III pakopos. Mona Khalaf –> Dharmadevi pagal Usui Shiki Rioho tradicinę ReiKi liniją suteikė dvasinio tobulėjimo ir natūralaus energinio gydymo metodo Meistro Mokytojo statusą.
* Įgytos kompetencijos rebefingo,sąmoningo kvėpavimo, Chi yi kvėpavime. Dan Brule, taip pat Nancy Zi, Dr. Lisa Smith.
* 2 metai praktikos sveiko maisto srityje, darbas su natūraliais maisto papildais įsisavintos žinios apie jų poveikį sveikatai. Įgytos plačios žinios apie žolelių, papildų, natūralių prieskonių taikymą žmogaus sveikatos būklei gerinti.
* Lektorė, mentorė;
* Saviugdos seminarų, labdaringų renginių organizatorė;
* Internetinio puslapio „ www.astuvisa.lt“ įkūrėja;