LILA – GYVENIMĄ KEIČIANTIS ŽAIDIMAS

Jau seniai turi klausimą gyvenimui? Ir vis dar nerandi atasakymo? Šis žaidimas atsakys į visus tavo klausimus.

Apie žaidimą Lila


Lila išvertus reiškia gyvenimo žaidimą. Kartu šiandien tai yra vienas stipriausių psichologinių-dvasinių žaidimų. Skirtas savęs pažinimui ir ugdymui. Šis žaidimas skirtas pamatyti, išjausti save savo gyvenime iš šono. O baigsi šį žaidimą tik tada…kai išties išjausi ką turi pakeisti savo gyvenime, kad jis būtų toks kokio senai troškai.

Kai pirmą kartą sužaidžiau šį žaidimą, tai taip mane supurtė, kad apie viską dar negalėjau nustoti galvoti savaitę, nes viskas buvo 100 procentų tiesa. Buvau užstrigusi savo pačios gyvenime, o tai leido jį vėl pradėti kurti pačiai. Leido išties pakeisti santykius su kitais žmonėmis, suteikė ryžto imtis veiksmų, apie kuriuos jau daugelį metų tik svajojau ir vis pritrūkdavo…mano pačios veiksmų.

Ir su kiekvienu žaidimu ateina vis nauji suvokimai, aš be galo jam dėkinga ir todėl šiuo nuostabiu gėriu noriu pradėti dalintis, kad ir jūs pajustumėte, kaip greit galima pradėti keisti savo gyvenimą,šis žaidimas gali padėti sutaupyti daugelį Jūsų gyvenimo metų. Kai pamatai viską iš šalies, kai atrandi tikruosius suvokimus ir tik tada baigi žaidimą, nors prieš tai 5 valandas vis negalėjai pasiekti finišo….ir patikėk tąs suvokimas išliks ir tavo tikrame gyvenime…

Šiam žaidimui nėra žodžių…jį reikia tiesiog išdrįsti atrasti ir patirti.

Kam jis skirtas?


Nori suprasti, kas tau trukdo susirasti geresnį darbą, antrą pusę, uždirbti daugiau pinigų ar tiesiog džiaugtis šiuo gyvenimu? Tiesiog ateik.

Šis žaidimas skirtas visiems. Tau nebūtina, medituoti, būti dvasingu ar nušvitusiu,kad galėtum žaisti šį žaidimą. Jis skirtas visų tikėjimų, religijų, ir įsitikinimų žmonėms. Žaidimą žaisime be didelės mistikos, suprantamai ir paprastai.

Šis žaidimas padės pamatyt savo gyvenimą iš naujo, supurtys tavo vidinį pasaulį.

Beje tai gali būti puiki dovana. Kartu tai gali būti kitokio mergvakario, gimtadienio, ar kt. šventės idėja.

Išdrįskite patirti ir atrasti!

Susisiekime

Ką reikia žinoti prieš žaidimą?


Užsiėmimo kaina

Lila žaidimo kaina grupėje 40 €/asm. Individualaus – nuo 60-80€/asm.

Laikas

Žaidimas gali užtrukti nuo 3 iki 6 valandų, nes jį pradėjus būtina užbaigti.

Vieta

Vidinio tobulėjimo studija ,,AštuVisa“, Jūratės g. 42 II aukštas, Palanga. Taip pat galiu atvykti į Jūsų namus. Gyvai arba internetu.

Rekomenduojamas seansų skaičius

Vienam klausimui vienas žaidimas.

Registracija

Būtina registracija sms 867680535 arba el.paštu aštuvisastudija@gmail.com, ar fb:astuvisa. Vietų skaičius ribotas. Pagal atskirą susitarimą galimas tik asmeninins Lila žaidimas.

Kaip pasiruošti?

Spec. pasiruošimo nėra. Turėkime klausimą į kurį išties įdomu būtų rasti atsakymas.

Klientų atsiliepimai


Loreta Bočkiene, labai mane supurtė Lila žaidimas.Kiek reikia mokytis, kad atrastum savo kryptį gyvenime.Kas yra sąmoningumas? Mano manymu, tai tavo pasirinktas gyvenimo kelias, kuris kiekvienam duotas skirtingas.Darbas su savimi , tai – užrakinta spyna, o raktą kiekvienas atranda skirtingai

Na tiesiog neitiketina kad tas zaidimas „gyvas“, atspindi gyvenima, tie skaiciai krentantys,-11 ir siaip, jauciuos taip gerai vidui, kuri laika nebera miglos, matau aiskiai dalykus:) jauciu susiliejima kune su daug visko vyksta:) zodziu-geeera:)

Sveikutė noriu padėkoti už vakarykštį pravestą Lilą žaidimą. Ačiū už išmintį, įžvalgumą ir gerą emociją sklindančią iš jūsų. Iš tikro ateidama į žaidimą atrodė, kad esu daug ką išsprendusi, daug išdirbusi su savimi, bet pradėjusi žaisti supratau, kad dar liko blokų ir kai kurių dalykų, kurių buvau neišjautusi iki galo ir kažin ar būčiau išjautusi, nes net nežinojau, kad vis dar yra kažkokių tarakonų prote. Bet gerai, jog lila padėjo man suprasti ko nesuptatau. Tokio rezultato nesitikėjau, nes iš tikro nelabai ir supratau kas ta lila. Šiandien ryte atsikėliau ir visom draugėm pradėjau rašyti žinutes, koks tas lila gėris. Na, o būsena šiandien apibūdinčiau kaip kažkokią euforiją. Jaučiu laisvės pojūtį, pakylėjimą, tikrai kaip naujai gimusi, vidinį džiaugsmą net nesuprantu dėl ko ir svarbiausia žinojimą, kad viskas bus gerai. Svarbiausia atsipalaiduoti. Migla kuri atrodo buvo mano gyvenime kelerius metus išsisklaidė, kažkaip atrodo, kad kelerius metus gyvenau kaip egzistencijoje, kad net negyvenau o buvau pastrigusi. Ačiū labai, kad atvykot pas mus ir tikrai rekomenduoju draugėm išbandyti, nes tikrai vertė potyrio neįkainojama.

Sveiki. Aš esu labai dėkinga už galimybę dalyvauti Lila žaidime. Buvo labai sunku, bet naudinga pamatyti savo gyvenimą iš šono. Dar prieš pradedant žaidimą, atsiveria nauji suvokimai apie save, o žaidimo metu vyksta tokie gydantys ir valantys procesai, kad sunku patikėti. Lila žaidimas man parodė mano silpnybes ir stiprybes, ką turėčiau keisti savyje. Žaidimo metu iš Jūsų išgirdau daug išminties, Jūsų žodžiai ėjo tiesiai į širdį. Buvo momentų, kai nesinorėjo girdėti tiesos, ėmė pyktis, kad kažkas kapstosi po tavo giliai paslėptus skaudulius, bet kitą dieną supranti, kad jau seniai reikėjo išravėti sielos piktžoles. Po Lilos žaidimo buvo bloga, skaudėjo galvą, sapnavau košmarus. Tačiau kitą dieną jaučiausi kaip kitas žmogus. Dėkoju už Jūsų pasiaukojimą, vedimą, kantrybę, išmintį ir supratingumą! Atsiprašau jei kaip nors įžeidžiau Jus savo emocijom, reakcijom ar žodžiais. Linkiu Jums šviesos mintyse, žodžiuose ir darbuose! Pagarbiai – Sonata J.

Mes socialiniuose tinkluose


Išdrįsk atrasti


Tel. Nr.:
+370 676 80535
El. paštas:
astuvisastudija@gmail.com
Adresas:
Jūratės g. 42, II a., Palanga
Facebook:
@AsTuVisa
Instagram:
@AsTuVisa
Youtube:
AšTuVisa Vidinio tobulėjimo studija