Lila išvertus reiškia gyvenimo žaidimą. Kartu šiandien tai yra vienas stipriausių psichologinių-dvasinių žaidimų. Skirtas savęs pažinimui ir ugdymui. Šis žaidimas skirtas pamatyti, išjausti save savo gyvenime iš šono. O baigsi šį žaidimą tik tada…kai išties išjausi ką turi pakeisti savo gyvenime, kad jis būtų toks kokio senai troškai.

Jau seniai turi klausimą gyvenimui? Ir vis dar nerandi atasakymo? Šis žaidimas atsakys į visus tavo klausimus.

Nori suprasti, kas tau trukdo susirasti geresnį darbą, antrą pusę, uždirbti daugiau pinigų ar tiesiog džiaugtis šiuo gyvenimu?
Tiesiog ateik.

Šis žaidimas padės pamatyt savo gyvenimą iš naujo, supurtys tavo vidinį pasaulį.

Šis žaidimas skirtas visiems. Tau nebūtina, medituoti, būti dvasingu ar nušvitusiu,kad galėtum žaisti šį žaidimą. Jis skirtas visų tikėjimų, religijų, ir įsitikinimų žmonėms.

Šį žaidimą žaisime be didelės mistikos, suprantamai ir paprastai.

Kai pirmą kartą sužaidžiau šį žaidimą, tai taip mane supurtė, kad apie viską dar negalėjau nustoti galvoti savaitę, nes viskas buvo 100 procentų tiesa. Buvau užstrigusi savo pačios gyvenime, o tai leido jį vėl pradėti kurti pačiai. Leido išties pakeisti santykius su kitais žmonėmis, suteikė ryžto imtis veiksmų, apie kuriuos jau daugelį metų tik svajojau ir vis pritrūkdavo…mano pačios veiksmų.

Ir su kiekvienu žaidimu ateina vis nauji suvokimai, aš be galo jam dėkinga ir todėl šiuo nuostabiu gėriu noriu pradėti dalintis, kad ir jūs pajustumėte, kaip greit galima pradėti keisti savo gyvenimą,šis žaidimas gali padėti sutaupyti daugelį Jūsų gyvenimo metų.
Kai pamatai viską iš šalies, kai atrandi tikruosius suvokimus ir tik tada baigi žaidimą, nors prieš tai 5 valandas vis negalėjai pasiekti finišo….ir patikėk tąs suvokimas išliks ir tavo tikrame gyvenime…

Šiam žaidimui nėra žodžių…jį reikia tiesiog išdrįsti atrasti ir patirti.

Plačiau apie žaidimą https://www.astuvisa.lt/naudinga/gyvenima-keiciantis-zaidimas-lila/

Žaidimas gali užtrukti nuo 3 iki 6 valandų, nes jį pradėjus būtina užbaigti.

Lila žaidimo kaina dabar 30 €.

Būtina registracija sms 867680535 arba el.paštu aštuvisastudija@gmail.com .Vietų skaičius ribotas.

Facebook įvykis:


Žaidimo vedlė Loreta, sąmoningumo mokytoja, žmogaus biolauko terapeutė, reiki meistrė, Aštuvisa studijos įkūrėja Palangoje, rebefingo instruktorė. Plačiau apie mane https://www.astuvisa.lt/apie-mane/

Beje tai gali būti puiki dovana.
Pagal atskirą susitarimą galimas tik asmeninins Lila žaidimas. Taip pat gali atvykti į Jūsų namus. Kartu tai gali būti kitokio mergvakario, gimtadienio, ar kt. šventės idėja. 🙂

Atsiliepimai