Išdrįsk atrasti savo protėvius iš naujo…

Kam skirti Šeimos Žvaigždynai – Konsteliacijos gali padėti


Atkurti fizinę ir emocinę sveikatą

Suprasite kodėl sergate ar gal net iš kieno paėmete tą ligą. Kokią nauda tai duoda  Jums ir Jūsų giminei ir ką su tuo daryti..
O atrade ir suvoke kodėl turite šią ligą pošeimos žvaigždyno :
1. Galutiniai susitaikusite, ji Jums nebetrukdys.Išmoksite su ja gyventi.
2. Ji visiškai išnyks.

Atrasti Save

Kai tampame laisvi eiti savo keliu. Lengvai atrandame ką iš ties norime ir turime veikti gyvenime. Savęs atradimas ir visiškas savirealizacija.

Darbe

Padėti išspręsti ne tik finansines problemas, bet ir santykius kolektyve ar bendradarbiais.

Vidiniam pasauliui

Gali padėti įveikti baimes ir priklausomybes.
Rasti atsakymus į daug metų persekiojančius prisiminimus,
sapnus, vizijas ar nuojautas.
Padėti atrasti tikrąją vidinę ramybę.

Atkurti Santykius

Su savimi ir savo kūnu.
Su antra puse, tėvais, vaikais, bendradarbiais, kaimynais ir pan.

Vokiečių gydytojas ir psichologas Bertas Helingeris, šeimos konsteliacijos (šeimos žvaigždynų) metodo kūrėjas, tiki, kad sunkiai rastume žmogų, kuris iš tiesų neturėtų vienokio ar kitokio balasto, atsinešto iš savo šeimos, giminės, o kartais net tautos. Plačiau čia.

Konsteliacijos ar Šeimos žvaigždynai…tai įžengimas į visos giminės energetinę sistemą. Kartu kaip manot iš kur pasakymas ,,po nelaiminga žvaigžde gimęs,,… Ir tai nesusije nei su žvaigždėmis, nei su astrologija… Tas pasakymas reiškia tik vieną: tas žmogus gimė ir iš tos giminės informacijos lauko pasiėme neišspręstą energijos darinį – ,,žvaigždę“ (įsitikinimus, būdo savybes, blokus, išvaizdą, neišpręstus ryšius). Ir pasiėmame tą energijos darinį dėl to, kad galėtumėte pagaliau tai išspręsti ir baigtusi kaip sakoma,, giminės karma“, bet deja dažniausiai žmogus tą pamiršta….ir kartoją tą užburtą ratą kaip ir jo protėviai.

Gera žinia, kad energetiškai ir sąmoningai įžengus į savo ,,Šeimos žvaigždyną“ galima pagaliau suprasti ko mes čia atėjome, ką atėjome spręsti ir išspręsti, ir tai pamačius, atsatyti tikrąją tvarką ir ne tik savo gyvenime, bet ir mažiausiai 7-ioms kartoms atgal, ir 7 kartoms ateityje.Kartu pradeda vykti pokytis ir visiems giminėms nariams, ne tik artimiausiems, bet ir tolimiausiems, net tiem kurių nepažįstate.


NERANDATE SAVĘS AR ESATE NELAIMINGAS
Nes galbut vis dar einate Tėvo ar Motinos, o gal net senelių ar proesenelių neišsipildžiusiu svajonių takais. Ir sakau tai su visa didžiausia pagarba Jiems. Nes jie to net neprašo, mes patys pasiimame šį mums nepriklausantį vaidmenį ir dažniausiai to sąmoningai nesuvokdami.
Pavydžiui, jie nebaigė mokyklos ar universiteto, tai Jūs tęsiate jų mokslus…jų darbus ir taip, nesiginčysiu, gal šiek tiek, tą akimirką, jie laimingesni… arba bent jau taip manot. Bet ilgalaikėje perspektyvoje… galbūt praradote ar tik ruošiates prarasti 12-ą savo gyvenimo metų (sakykim keli auštieji ar doktorantūta… nes svarbu, kad tik tėvai ar seneliai būtų patenkinti).O galiausiai pradeda dirbti po visų šių metų visai kitoje srityje. Žinoma tokie atvejai yra nevisada taciau siekia beveik 50% žmonių profesijos pasirinkimų

NERANDATE ANTROS PUSĖS ARBA…
O gal vis nesiseka surasti antros pusės arba jei ir surandate tai tik trumpas ir dažniausiai nesėkmingas bandymas. Ir taip, Jūs atspėjote ir čia šeimos žvaigždynų įtaka. Peremėte blokus ir įsitikinimus, galbūt net iš tolimiausios savo 7 ar 8 kartos…dažniausiai to nežinodamas .

ASMENINĖ MANO PATIRTIS
Šeimos žvaigždyno pagalba per vieną dieną išsprendžiau tai ko nepavyko daug metų… daug metų gyvenau su savo nevaldomu pykčiu, ir pradėjusi eit samoningumo keliu savo valios pastangomis išmokau jį valdyti, tačiau nepakankamai. Atėjus progai, ypač su antra puse jis išsiveršždavo visa savo galybe ir baisumu…atrode jau vilties nebėra, tiek praktikų, tiek metu ir viskas tarsi taip pat….sunkiai ir be vilties, kad tai dar įmanoma kažkaip pakeisti…, bet as nepasidaviau neišgąsdino manęs nei garsių psichologų pasisakymai, kad tokiem žmonėms ( čia kurie gimsta su tokiu nesuvokiamu pykčiu) nieko per daug padėti ir negalima. ( Akimirka išties buvau patikėjusi, bet vien žinodama, kad jie ateina patys pas mane pagalbos, supratau, kad jie per siaurai žvelgia ir tikrai yra viskas įmanoma. Tik aš dar neatradau to platesnio suvokimo.Ir viena dieną… beveik preš metus atėjo šis būdas..jis pas mane jau seniau beldėsi, tik aš jo nepriėmiau, dar nebuvau tiek sąmoninga jį suvokti, bet galiausiai ( prašyk ir Tau bus duota)  po vienos konsultacijos sau pačiai… aš pagaliau radau atsakymą. Mano ,,šeimos žvaigždynas“ buvęs visiškoje disharmonijoje susidėliojo į vietas. Tą akimirką supratau, kad įvyko negrįžtamas pokytis ne tik manyje, bet ir visoje mano giminėje, nes šis pyktis ėjo iš kartos į kartą…

Mūsų DNR sudarytas iš visų prieš mus buvusių protėvių DNR.

Vis dėl to, šios konsteliacijos pas mane bus galimos ne kiekvienam. Praktikuodama ilgiau nei metus šį metodą, taikydama ne tik sau, bet ir kitiems, pajaučiau, kad ne kiekvienam giminė leidžia daryti tokį stiprų pokytį. Reiškias ne tik Jūs, bet ir visa giminė  dar Turi link to augti ir tobulėti…o po kurio laiko atsakymas galbūt bus jau ir Taip.

Tad nenustebkite, kad rezervuojantis Jums gali būti griežtai atsakyta ne. Tai bus tik iš pagarbos Jums ir Jūsų protėviams.

Vyks tik Individualios konsultacijos. Būsite tik Jūs ir aš ( neskaitant visos giminės kuri bus energetiskai 🙂 jokių kitų pašalinių žmonių. 

trumpai papasakosite savo bėdą, kuri Jums dabar aktuali. Tai nebūtinai turi būti susiję su praeitimi ar gimine. Dažnai bent iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad tai tikrai tik asmeninis reikalas. Pavyzdžiui: ar važiuoti dirbti į užsienį, ar likti Lietuvoje? Kodėl pastaruoju metu versle patiriu nesėkmes? Sunkiai sergu ir gydytojai niekuo negali padėti, ką man daryti? Pablogėjo santykiai su paaugliu sūnumi, kaip man elgtis? Jaučiuosi atstumtas, vienišas, nieko nenoriu…

Šeimos žvaigždynu konsteliacijos gali buti taikomos ne tik visoms žinomoms paichologinėms, emocinėms , fizinėms ir dvasinėms problemoms, bet ir  daug metų mus persekojantiems sapnams, vizijoms, nuojautai, priklausomybėms ar pan. Darbui ir finansinėms problemoms. Baimems ir dar daugiau…

Kas esate buve pas mane, kai kas gali būti panašu kaip bioenergetinėse konsultacijose, bet viskas tikrai  kitaip. Vien tai, kad mes nesedime, o vaikščiosime ir daugiau čia gilinames ne tiek į savo vidų, o kiek į giminės energetinią sistemą. 

Po šio sesijos integracija dar stipriai jaučiama ir  trunka 1-3 mėnesius. Jei  konsteliacijos (šeimos žvaigždyno) reikia, ar norisi kitu klausimu, senkanti konsultacija galima tik po 3 mėnesiu.  

Kiekvienos sesijos procesas energetiškai harmonizuojasi iki metų. 

Galima ir skirta kiekvienam, tik kai kuriems dar reikia sulaukti Jiems skirto laiko .

 Nors nesu buvusi nė vienoje konsultacijoje pas kitus specialistus, tiesiog žinau, kad šiuos šeimos žvaigždynus vedu visiškai kitaip, nei kitur. Kaip ir rebefingas, bioenergetinės konsultacijos ar kitos mano vedamos konsultacijos 🙂  

Nuoširdžiai,

Bioenergetikė Loreta


Užsiėmimo kaina

70 €

Laikas

1-2 val.

Vieta

AšTuVisa – Vidinio Tobulėjimo studija, Jūratės g. 42 II aukštas.

Rekomenduojamas seansų skaičius

Vienai problemai -1 sesija. Ne dažniau kaip kas 3 mėnesius.

Registracija

Būtina registracija 867680535 (galima ir sms) el.paštu aštuvisastudija@gmail.com, arba facebook žinute mūsų puslapyje.

Kaip pasiruošti?

Galima šiek tiek detaliau žinoti savo tėvų ir senelių istorija, tačiau nebūtina.

Mes socialiniuose tinkluose


Išdrįsk atrasti


Tel. Nr.:
+370 676 80535
El. paštas:
astuvisastudija@gmail.com
Adresas:
Jūratės g. 42, II a., Palanga
Facebook:
@AsTuVisa
Instagram:
@AsTuVisa
Youtube:
AšTuVisa Vidinio tobulėjimo studija