Kas gi ta energija?


 Kas gi ta energija? Viskas yra energija, žemė, dangus, vanduo visi daiktai yra sudaryti iš energijos,kartu ir mes esame gryna energija sujungti su visa apimančią aukščiausia energija kuri yra ten aukštai, tik visi mes tą energiją vadiname skirtingais vardais Dievu, tai Visata, tai Šviesa, Besąlygine Meile, Šaltiniu ir pan. Visi mes kalbame apie tą pačią energiją, nors dauguma jos nenori pripažinti ar suvokti, nors ir kaip dažnai ji įrodo išties esanti. Visa ta begaline energija sukurta ir kartu tai yra subtilios vibracijos, sukuriančios tam tikrus susijungiančius energijos laukus.

????Moksliniai tyrimai jau seniai kalba, kad esame ne tik fizinis kūnas, kartu turime ir emocinį, dvasinį kurie tampa bendru energetiniu kūnu. Jau yra galimybė išmatuoti žmogaus aurą t.y tą energetinį kūną ir visus jo sluoksnius, o apie jo buvimą kalbama senuosiuose rankraščiuose, seniausias įrašas siekia net 5 tūkst. m. prieš Kr. ????O, kad pagaliau išties tai suprastume ir pradėtume tinkamai tuo naudotis. Turime suprasti, kad viskas prasideda mūsų energetiniame lauke, mintis yra energija, jausmas yra energija kartu su tam tikromis vibracijomis. Ir liga atsiranda pradžioje energetiniame kūne, o tik daug vėliau pasireiškia fiziniame. Ne atvirkščiai. Jei šį energijos dėsnį išties suprastume, daug atsakingiau reikštume savo mintis, žodžius, daug atsakingiau mąstytume ir veiktume:-( Vis dėl to šį dėsnį mažai kas suvokia ir taip žmogus sukuria netinkamą energijos tekėjimą kūne ir sieloje,sukuria tarsi energijos kamsčius/blokus“ kurie blokuoją tinkamą energijos apykaitą kūne, taip susergame ir atsiranda liga.

Žinoma ligą galime atsinešti ir gimdami, kaip prisitraukiame netinkamai mąstydami ar veikdami. ????Turėdami blogus įpročius, per gyvenimą įdiegtus blogus įsitikinimus susikuriame nepalankias gyvenimo situacijas, sunkų ir nelaimingą gyvenimą,įvairias nelaimes, ligas, pinigų stygių, psichologines problemas ir dar daug visko(labai svarbu suprasti, kad būtent mes patys jį tokį susikuriam). Kodėl gi taip? Labai svarbu suprasti, kad energija kartu yra ir tam tikro dažnio vibracija. Taigi kaip manote ką sukelia neigiami jausmai, mintys ir veiksmai? Taigi jie mus nuneša į pačias žemiausias energetines vibracijas kur viską matome tik juodom spalvom, o kadangi esame sukurti būti tikrai ne pačiose žemiausiose vibracijose mūsų energetinis, o kartu ir fizinis kūnas pradeda sirgti.

Natūraliai kyla klausimas taigi ką galiu padaryti, kad padėčiau sau? Kaip pakelti savo vibracijas? Kadangi susargdinate save pats, džiugi žinia ta,  kad galite ir padėti sau pasveikti pats 🙂 

Jei Jūsų gyvenimas šiuo metu tikrai š…. Jūsų pagrindinis tikslas kuo greičiau kelti savo vibracijas. Nes nenoriu Jūsų gąsdinti, bet ilgai būnant žemiausiuose dažniuose/vibracijose, visų mūsų fizinių organų sistema pradeda taip pat dirbti žemiausias dažniais, deja, dažniausiai žinome kokia tai rimta onkologine liga, santykių, finansų ar kita nelaime gali grėsti. 

Kaip pakelti savo vibracijas:

  1. Paleiskite savo emocinius blokus kurie trikdo natūralią energijos tėkmę visuose ,,kūnuose“.
  2. Kuo daugiau laiko praleiskite gamtoje. Būtų idealu jei bent valandą vaiksčiotumėte ant žemės basomis (įsižemintumėte).
  3. Giliai kvėpuokite, nes būtent kvėpavimas yra tas tiltas tarp sielos ir kūno.
  4. Gerkite daug vandens, jis leidžia visiems mūsų kūnams greičiau atsinaujinti. 
  5. Praleiskite kuo daugiau laiko prie žvakių šviesos (tik natūralių žvakių!), židinio, laužo ar kt. ugnies šaltinio.
  6. Medituokite.
  7. Valgykite kuo daugiau daržovių.
  8. Būkite dėkingi visur ir visada, už kiekvieną gyvenimo akimirką. 
  9. Mylėkite ir mylėkites iš širdies 🙂
  10. Kur reikia būkite rimti, tačiau visu likusiu laiku kuo daugiau juokites 🙂 Jūs net neįsivaizduojate koks galingas yra juokas. 

Stengites per dieną  atlikti visus išvardintus punktus ir be galo greit pajusite pagerėjimą. Būkite auksčiausiose energinėse vibracijose! 

Bioenergetikė – žmogaus biolaukų terapeute

Loreta

Vis dėl to tai yra tik prevencinės priemonės kurios gali padėti lengvais ir nesudėtingais atvejais. Dažniausiai jau reikia pagalbos iš šalies, bioenergetinės situacijos kuriose į viską žiūrimą kaip į visumą, o ne tik į atskiras dalis, nes viskas yra susije…ir net menkiausia smulkmena vaikystėjė gali atsiliepti šiandieniniame Jūsų gyvenime.

Mes socialiniuose tinkluose


Išdrįsk atrasti


Tel. Nr.:
+370 676 80535
El. paštas:
astuvisastudija@gmail.com
Adresas:
Jūratės g. 42, II a., Palanga
Facebook:
@AsTuVisa
Instagram:
@AsTuVisa
Youtube:
AšTuVisa Vidinio tobulėjimo studija