Ką išties slepia stresas


Kas išties slepiasi už streso? Ar žinojot, kad 75-90% ligų ir net mirčių yra sukeliami streso. Tai patvirtina begalės ir mokslinių straipsnių, tyrimų ta tema.

Tą pačią priežastį man įvardijo ir prieš 5-6 metus kai turėjau nuolatinį lėtinį nuovargį, candidą, sprando, dešinio šono skausmą ir dar daug visko…tokia jauna ir tikrai nepakeliamai kamavaus keletą metų…ir ta nesibaigianti apatija….tai buvo taip sunku, o priežasties tiesiog nėra, nes peršvietus, atlikus visus tyrimus – visi tyrimai yra gerai.

Taip pat tikiu, kad esate buve ar esate panašioje situacijoje. Simptomai sunkūs, nepakeliami, o priežasties nieks neįvardija, na įvardija- stresas, bet jei į jį žvelgiame tik labai paviršutiniškai tai nieko nepadeda.

Turime suvokti giliau, kas už šio žodžio slypi. Kas iš tiesų yra tas stresas ir kaip jis sukuria tas ligas? Ar dar tik simptomus kurie išaukia daug rimtesnes ligas ir ne tik kūno…Stresą kelią mūsų požiūris į viską kas vyksta, tai reiškia mūsų vidinės mintys, jausmai, emocijos. Pyktis, Nuoskaudos, Beviltiškumas, su neigiamais jausmais gaminamas ir valgomas maistas, požiūris į darbą, gyvenimas tik dėl vaikų, nemeilė sau ir savo kūnui, netvarkingi namai ir dar daug visko…ir visą tą požiūrį į visas šias situacijas sukelia tik mūsų vidiniai įsitikinimai. Išmokus su tuo dirbti nebelieka ir streso.

Tad turime suvokti, atrasti kokie tie vidininiai įsitikinimai manyje- mano smegenyse, kūne, energetikoje išties kelią tą stresą, kad tai galėtumėte išrauti su šaknimis ir pradėtume gyvenimą be streso. O tai yra be sunkių fizinių, psichologinių ir dvasinių ligų…tai įmanoma tik viduje sutvarkius tuos vidinius blokus visam laikui, ko pasekoje pasikeičia požiūris į visas gyvenimo situacijas…ir gali pradėti gyventi harmonijoje, meileje, ramybeje, taikoje su savimi ir su visu pasauliu. Tad jei esi nuolatiniame strese, Aš esu čia ir gal galiu padėti? Nes taip pat išgyvenau ir perėjau labai daug…ir viskas atėjo ne per sausą teoriją, o tik per mano pačios patirtis🙏 Nuoširdžiai,

Bioenergetikė

Loreta Bočkienė

https://www.astuvisa.lt/bioenergetiniai-uzsiemimai/

#sveikata #astuvisa

Mes socialiniuose tinkluose


Išdrįsk atrasti


Tel. Nr.:
+370 676 80535
El. paštas:
astuvisastudija@gmail.com
Adresas:
Jūratės g. 42, II a., Palanga
Facebook:
@AsTuVisa
Instagram:
@AsTuVisa
Youtube:
AšTuVisa Vidinio tobulėjimo studija