Išdrįsk atrasti….


Viskas ko reikia yra tavyje, mes esame tam, kad tai pažadintume. 
AštuVisa

Vidinio tobulėjimo studija AštuVisa atveria duris kiekvienam kuris nori pamatyti, pajusti ir patirti daugiau, nei vakar ar nei kada per savo gyvenimą patyrė.  Tai bus vieta kurioje bus galima atrasti ramybe, bet kartu vieta kuri sudrebins tavo vidinį pasaulį. Čia galėsi atsikvėpti, o kartu įkvėpti dar niekur nepatirtų potyrių. Jie visi bus tik tavo paties,  juos visus rasi savyje, o ne išorinėse aplinkybėse. Nes ta gyvenimo pilnatvė ir laimė ir nuostabus gyvenimas apie kuriuos visi kalba  galima rasti tik savyje, niekur nereikia ieškoti tai yra tavyje, tu atėjai su jais, tu viską gavai gimdamas.  Tik kartais tai taip giliai užslėpta ir miega tavyje, kad reikia, kad kas padėtu tai pažadinti. Todėl čia kiekviena dieną rasi užsiėmimus skirtus tam:  meditacijas, rebefingą (sąmoningas kvėpavimas), gyvenimo žaidimą (LiLą), bioenergetines konsultacijas, Infinite energy metodą, ir  dar daugiau….

Nes ta gyvenimo pilnatvė ir laimė ir nuostabus gyvenimas apie kuriuos visi kalba  galima rasti tik savyje, niekur nereikia ieškoti tai yra tavyje, tu atėjai su ja, tu viską gavai gimdamas.

… AštuVisa. Vidinio tobulėjimo studija

Ir tūkstančiais žodžių neapibūdinsime, ką patirsi, mūsų užsiėmimuose, turi tai  patirti.

Atrask save vėl ir vėl…

Kodėl bijai?  Nes tai nauja? Kažkada žmonėms atrodė, kad automobiliai yra nesąmonė ir kad aš juo jau tikrai nevažiuosiu, nes važinėjo karietomis, o čia kažkoks burzgiantis aparatas.

Tačiau ką mes turim šiandien? Vežimą ar karietą pamatyti jau yra pramoga. Taip ir meditacijos Rytų kultūroje ir net Biblijoje randame,  kad Jėzus medituodavo, bet dabar  po 2018 m. žmonės bijo, meditacija atrodo kažkas mistiško ir nesuprantamo. O ką jau kalbėti apie bioenergetines konsultacijas ar  mokymus.Bet meditacija yra tiesiog būdas pabūti su savimi, savimi pačiu, išgirsti ko nori tu pats, o ne ką tau primeta aplinka, būdas suprasti kodėl tu čia ir ką čia veiki, būdas gauti atsakymus į visus savo klausimus ir ne nuo mistinių būtybių, o tiesiog iš savęs, nes viską žino tavo vidus. Pasaulio lyderiai praktikuoja sąmoningumo meditaciją, nes ramios mintys lemia ramius ir apgalvotus sprendimus, o tai prisideda prie sveikos ekonomikos kūrimo. Ne vienas jų (kaip antai Steve’as Jobsas, Oprah Winfrey) yra pripažinęs, kad meditacija – tai jų sėkmės paslaptis. Oprah ne kartą minėjo, kad meditacijos teikiama nauda – tai jos sukurti geriausi darbai ir sėkmingas gyvenimas. 

Beautiful landscape
Duok šansą sau pamėginti. 

Visą tai jau daug metų praktikuojame patys ir žinome kaip tai teigiamai veikia gyvenimą, mus, mus supančius žmonės, aplinką ir net tik. 


Dažniausiai užduodami klausimai. 

  • Ar tai neprieštarauja mano religijai? 
  • Ar tai saugu ? 

Religija

Šios studijos įkūrėja bioenergetikė Loreta yra tikinti į Jėzų Kristų, Dievą. Tiki, kad  esame Dievo vaikai ir todėl kiekvienas turime dieviškų galių. Tačiau kartu tiki, kad tą aukstėsnę jėgą galime vadinti ne tik Dievu, bet ir Visata, Šaltinis, Meilė, Energija ir visi kiti vardai. Nes nesvarbu kaip tai pavadinsime viskas yra iš vieno. Visi mes esame iš ten pat. Kartu mūsų studija nėra susieta su nė vienų iš šių vardų , bet kartu yra visuose Juose. Čia vieta kur laukiami visi, nesvarbu kokia jų religija,o gal jų šventovė tik jie…visi iki vieno yra laukiami mūsų studijoje, mes gerbiame kiekvieno pasirinkimą. Ir mūsų mokymai, meditacijos, bioenergetinės konsultacijos neprieštarauja nė vienai religijai ar tikėjimui. Be Dievo (Energijos,Visatos, Meilės ar kt.naudokite įvardijimą kuris Jums priimtinesnis) kuris yra nebūtų ir mūsų studijos. 

Saugumas

Kadangi viską jau daug metų praktikuojame patys ir žinome, kad tai atneša tik daugiau gėrio, palaimos ir vidinės ramybės , kas leidžia labiau pasitikėti savimi, siekti savo tikslų ir tobulėti, žinome, kad tai yra visiškai saugu, taip, kartais mūsų pojūčiai tikrai nebus malonūs, bet tai būną trumpas pereinamasis laikotarpis kurio nereikia išsigąsti, kai kuriems jo nėra, nes jie jau yra pakankamai daug praktikave su savimi ir jiems viskas eina greičiau, sklandžiau. Kad ir kaip būtų užtikriname, kad viskas yra saugu, taikomos tik patikimos ir  per tūkstančius metų pripažintos metodikos kurios yra visiškai saugios. 

Mus kausto tik baimė, ribojantys įsitikinimai, vidiniai blokai, tačiau jei visa tai pašalintumėme pamatytume koks nuostabus yra šis pasaulis, kad čia nereikia vien tik kentėti, liūdėti, būti piktam ir nelaimingam, nes į šį gyvenimą mes atėjom džiaugtis, džiaugtis šiuo nuostabiu gyvenimu ir juo mėgautis. 


Nes, o jeigu dabar mes gyvename rojuje? 

AštuVisa įkūrėja, Loreta  2018

Ar jauti, kad gyventum tokį gyvenimą, kokio iš tiesų trokši?

Meilės ir ramybės kupini linkėjimai

AštuVisa Vidinio tobulėjimo Studija

????

Mes socialiniuose tinkluose


Išdrįsk atrasti


Tel. Nr.:
+370 676 80535
El. paštas:
astuvisastudija@gmail.com
Adresas:
Jūratės g. 42, II a., Palanga
Facebook:
@AsTuVisa
Instagram:
@AsTuVisa
Youtube:
AšTuVisa Vidinio tobulėjimo studija