Kada? Renkama nauja grupė kuri startuos jau balandžio 16 d.

Kur? Visa Lietuva ir visas pasaulis.

• ,,Infinite energy” metodo kursai pradedantiems•
Startuoja pirmieji Išskirtiniai ir unikalūs NUOTOLINIAI energetiniai mokymai. VISOJE LIETUVOJE ir pasaulyje . Galimybė būnant bet kurioje pasaulio vietoje  išmokti šį unikalų metodą.

Mokymai startuoja  #balandžio 16 d. kursų trukmė 5 savaitės.

Sužinokite, kas yra natūrali gydomoji energija ir kaip ją valdyti, kodėl jos tekėjimą stabdo energetiniai blokai atsirandantys nuo nuolatinio streso ir nerimo, taip pat gali būti perimti iš protėvių ir būti nuo vaikystės. Išmokite kaip juos pašalinti, kas leis pasveikti, atgauti gerą sveikatą, turėti nuostabius santykius su artimais, finansinį stabilumą(nes pinigai tai viena iš energijos formų). Ir čia tik pradžia…

Šie kursai Jums jei:
1. Domites alternatyvia ir holistine medicina.

2. Norite išmokti pajustį gydomąją energiją rankose ir ja naudotis sveikatos, santykių, finansų ir kitose gyvenimo sferose.

3. Jums būtų įdomu pažadinti savo vidinius gebėjimus kaip aiškiaregystė, kinestezė ar aiški intuicija. 

4. Jūs domites energija ir jos galimybėmis, visose gyvenimo sferose.

5. Tikite, kad egzistuoja kažkas aukščiau (Dievas, Visata, Šaltinis, Meilė, Begalybė ir pan.).

6. Jūsų sveikata, santykiai su aplinkinais, finansai, darbas  ar kita gyvenimo sfera Jūsų netenkina. 

Ar žinai kam to tikrai  reikia?   

,,Infinite energy” tai viena efektyviausių energetinių praktikų, kuri apjungia ne tik efektyviausias 3 pasaulines energetines technikas,suteikia žinių kaip gydyti save pasitelkus teigiamą energiją, bet ir atskleidžia veiksmingus metodus kaip energijos pagalba įgyvendinti svajones ir tikslus, transformuoti savo gyvenimą į tokį kurio visad troškote. Šis metodas suteikia galimybė energijos pagalba pasveikti nuo įvairiausių sveikatos sutrikimų, nutraukti nesėkmių grandinę, atrasti savo energijos blokus kurie neleidžia susikurti finansinės gerovės, šis metodas padeda netgi susikurti santykius kurių visad troškote,  kiekvienam iš mūsų šis metodas  atvers neaprėpiamas galimybes gyvenime. Dievo siųstą energiją savo rankose galime pajusti kiekvienas, o pasitelkus ,,Infinite energy” metodą tai tampa išties paprasta.

  • Ši nauja technika tokia stipri, kad  pasveikstama nuo lėtinių ligų, prostatito, kraujagyslių, venų, kvėpavimo sutrikimų,stuburo skausmų, depresijos ir daug kitų negalavimų. Tampama ramesniais, o kartu pozityvesniais.
  • Atranda savo gyvenimo tikslą, savo pašaukimą gyvenime. Tai suteikia ramybės, kas leidžia užtikrintai žengti gyvenimo keliu.
  • Išmoksta susikurti finansinę gerovę, labai dažnai jau kursų metų netikėtai pakeliamas atlyginimas, susirandamas geriau apmokamas darbas ar įkuriamas nuosavas verslas.  
  • Pagerėja santykiai ne tik su aplinkiniais, bet ir su savimi.
  • Energijos pagalba išmokstama lengviau ir greičiau pasiekti norimas svajones ir tikslus. 

Tai nėra burtai ar kažkokia voo-voo mistika. Tai skirta visiems tikintiems ar ne. 
Jei pirmą kartą išgirdote apie energiją, plačiau lietuviu kalba apie tai rašo akdemikas prof. Jurgis Brėdikis. Techn. Mokslų dr. Artūras Dabkevičius. Apie tai rašo net Biblija, kaip Jėzus gydė rankomis:
,,… o Jis gydė, ant kiekvieno uždėdamas rankas.”(Lk 4,40)
Viskas saugu, nes dirbama tik su Dievo pagalba ir teigiama energija.Šio metodo neįmanoma pasitelkti blogiems tikslams. 

Tikinčius žmones net kviesčiau derinti dalyvavimą  su asmenine savo malda, kuri – taip sprendžiu iš dalyvių laiškų – tik sustiprina dalyvio nusiteikimą. Mano subjektyviu įspūdžiu, apie praktikų metu įvykusius stebuklus taip pat dažniau rašo tikintys žmonės, ne ateistai. Tačiau būna visaip.

Bet kuriuo atveju – svajoti apie šviesesnį, džiaugsmingesnį, prasmingesnį gyvenimą ir jį kurti ne tik neprieštarauja krikščioniškam požiūriui, bet visiškai su juo sutampa:

“Prašykite ir gausite, kad jūsų džiaugsmui nieko netrūktų.” (JN 16, 23–28)

📅Į Į kursus gali registruotis kiekvienas norintis, išmokti gali kiekvienas. Gal jūs tik pirmą kartą išgirdote apie energiją, o gal jau daug metų domitės. 

Tačiau metodas nėra skirtas žmonėms, kurie nori atsakomybę už savo gyvenimą permesti kitiems. Jis nėra skirta lengvatikiams, ieškantiems dar vieno  “astrologinės prognozės”, “magiškų ritualų”, “kaip uždirbti milijoną nieko nedarant”, “kad kas nuimtų blogą karmą”, ir t.t.

,,Infinite energy“ skirta sąmoningiems, savo atsakomybę už savo gyvenimą suvokiantiems, konkrečius žingsnius žengti norintiems žmonėms. Nes taip, energija skirta tik sąmoningiems žmonėms. 

,,Infinite energy” 5 savaičių kursuose suteikiama plati teorinė ir praktinė informacija:
Sužinosite:
Kas gi ta energija?  Kokios energetinės sistemos sudaro mus ir kaip jose susidaro energetiniai blokai kurie mums neleidžia turėti tokio gyvenimo kokio iš tiesų trokštame, visos gyvenimo sferose.  

Pajusite:
Išmoksime pajusti energiją ir ją valdyti.  
Harmonizuosite:
Išmoksite valdyti savo energijos svyravimus,pašalinti energetinius blokus kas padės išlikti gyvybingu visuose gyvenimo srityse.
Sužinosite :
Kaip lengvai ir paprastai paleisti nerimą ir stresą, kurie labai dažnai ir sukuria energetinius blokus. 
Pasirinkti:
Sužinosite kaip pasitelkiant energiją išmokti pasirinkti koks maistas, drabužiai ar net žmonės dera prie Jūsų energetinės sistemos ir kas Jums suteikia energijos, o kas ją atima.
Dirbsite:
Susipažinsite su energetine etika, išmoksite naudoti energiją sveikatos, santykių,saviugdos ir finansų sferose. 
Patirtis:
Ši patirtis leis labiau pasitikėti savimi, savo kasdienybėje pradėsite jausti daugiau laimės ir džiaugsmo, patirsite kūno ir minčių vienybę su viskuo kas mus supa. Pagerės santykiai su artimaisiais.
Energetiškai:
Pajusite, suprasite, sužinosite tiksliai koks Jūsų gyvenimo tikslas ir kodėl Jūs čia, kas leis Jums sutaupyti begalės laiko ieškant jo vienam.
Finansai:
Išlavinus savo intuiciją ir energiją išmoksite pritraukti gausą ir klestėjimą į savo gyvenimą.

Sveikata: išmokite naudotis teigiama ir gydančia energija, kas leis išsivaduoti iš nuolatinių sveikatos sutrikimų. 

◇Būsite supažindintas su energijos naudojimo etikos taisyklėmis. 

Kursus sudaro 80 % praktika.

Kursų trukmė 5 savaitės .

Pradžia balandžio 16 d.. 

Kaip vyks nuotoliniai ,,Infinite energy“ metodo mokymai? 

  • Kiekvieną savaitę gausite pamokos video įrašą, kuriame detaliai išaiškinama vis nauja tema tiek įtraukiant teoriją, tiek praktinius pavyzdžius. 
  • Gausite namų darbų užduotis, kurias pristatysite iki sekančios pamokos į specialią privačią  grupę. Čia individualiai įsigilinama į jūsų namų darbų atlikimą ir pakonsultuojama konkrečiu atveju.
  • Privačioje grupėje nariai užduoda klausimus, diskutuoja.
  • Peržiūrėti video pamokos įrašą galėsite jums patogiu laiku.

MOKYMAI vyks nuotoliniu būdu – internetu. Čia kiekvieną savaitę trečiadienį 09:00 val. gausite vis naujos temos pamokos video įrašą. Galėsite bet kada užduoti klausimus į privačią grupę. Šioje grupėje iki sekančios pamokos pateiksite savų namų darbus, kurie bus individualiai pakomentuoti. Tokiu būdu matosi, kaip palaipsniui asmeniui sekasi įsisavinti mokymosi medžiagą. Mokymų programa ir jos pateikimas pasiteisino iki šiol savo efektyvumu lengvai ir paprastai įsisavinant pateiktas žinias. Jūs neturite pergyventi kada pažiūrėsite pamoką ar kada pristatyti konkrečiai namų darbą (įkelti į mūsų sutartą privačią  grupę), jūs tai ramiai galėsite atlikti per savaitę savo tempu, savu ritmu.

Kursai vyks nuotoliniu būdu-internetu. KAINA.
Dalyvis yra laisvas pats rinktis mokestį už visą  ,,Infinite energy“ kursą, pradedant nuo 200 eurų už penkias praktikos savaites. 

Primenu, kad saugau savo mokymų ir nuotolinių praktikų atmosferą. Todėl asmenys, kurie elgsis nepagarbiai su kitais dalyviais, neš chaosą ir neigiamus jausmus bus šalinami be išankstinio įspėjimo, kartu be galimybės atsiimti sumokėtus pinigus. 

Po kursų, išlaikius egzaminą, įteikiami dalyvio sertifikatai.

Registracijos formą galima užpildyti čia: 
https://goo.gl/forms/jFGENony14CmZG2u2

Dėmesio! Šis būdas skirtas tik asmeniniam tobulėjimui. Taip pat bus vykdoma atranka, bus būtina atsakyti į atsiųstus klausimus. Pagal tai bus atrinkta ar Jūs tinkami šiems mokymams. 

Mus rasite facebook: Vidinio tobulėjimo studija AšTuVisa .

 

Kusus veda Loreta B.,

Sertifikuota bioenergoterapeutė/bioenergetikė,

Vidinio tobulėjimo studijos AštuVisa esančios Palangoje įkūrėja.

Pirmoji Lietuvoje atliekanti energetinius seansus pagal The Reconnection healing techniką (terapija kurios metu šalinami energijos blokai susidare Jūsų kūne, užtenka 2-3 seansų) tai technika  keliasdešimt kartų galingesnė už Reiki.

,,Infinite energy” metodo sukūrėja.

Klaipėdos Universitetas, Jūrų technikos fakultetas – įgytas aukštasis inžinerinis bagalauras chemijos srityje:  fizikinė,organinę,neorganinė, analizinė ir bendroji chemija, darbuotojų sauga ir sveikata; pirmoji medicinos pagalba; filosifija, lyčių studijos, vadyba  mikrobiologija; ekologija; informacinės technologijos; bendravimo psichologija ir kt.

Theta Healing Institute of Knowledge (JAV) – Theta meditacijų praktikė . The Theta Healing DNA pagrindai. Įgytos kompetencijos: Darbas su smegenų bangomis; Kineziologija: Ribojančių įsitikinimų transformavimas; Aiškiaregystės valdymas; Empatijos valdymas; Psichosomatika.

The KEW Training Academy –pagal akredituotą programą,įgytas  profesionalaus dvasinio mokytojo laipsnis .

Reiki Meistrė praktikė. Reiki I,II III pakopos. Mona Khalaf –> Dharmadevi pagal Usui Shiki Rioho tradicinę ReiKi liniją suteikė dvasinio tobulėjimo ir natūralaus energinio gydymo metodo Meistro Mokytojo statusą.

Įgytos kompetencijos rebefingo,sąmoningo kvėpavimo, Chi yi kvėpavime.   Dan Brule mokymosi programa, taip pat Nancy Zi, Dr. Lisa Smith.

2 metai praktikos sveiko maisto srityje, darbas su  natūraliais maisto papildais įsisavintos žinios apie  poveikį sveikatai įgytos plačios žinios apie žolelių, papildų, natūralių prieskonių taikymą žmogaus sveikatos būklei gerinti.

Lektorė, mentorė;

 Saviugdos seminarų, labdaringų renginių organizatorė;

 Internetinio puslapio „ www.astuvisa.lt“ įkūrėja;