II dalis. Atleidimas


Anksčiau rašiau, kad tolesnis vidinis tobulėjimas neįmanomas be atleidimo(kas neskaitėte įkeliu nuorodą į komentarus ir būtinai prieš tai perskaitykite 1 dalį 🙂 ).
Žinau kaip tai sunku, kartais,nepakeliamai sunku, ar net neįmanoma. O gal jūs iš tų žmonių kurie turi susikūrę iliuzija, kad aš jau tikrai ant nieko nepykstu ir niekam nejaučiu pagiežios ir man jau tikrai niekam nereikia atleisti? Jei taip yra iš tikrųjų, tai džiaugiuosi už jus, bet kol kas aš dar tokio žmogaus nesutikau.Taigi pradėję nuo atleidimo svarbiausiam žmogui pasaulyje t.y SAU, pradėkime atleisti kitiems. Pasidalinsiu labai senu, bet labai veiksmingu Emmet Fox pratimu, kaip atsikratyti pagiežos.Beje jo pavadinimas ,, Išliekime pagiežą“ ????
Rekomenduojama ramiai atsisėsti, užsimerkti,giliai įkvėpti ir iškvėpti, atpalaiduoti kūną ir mintis. Įsivaizduokite,kad sėdite apytamsėje teatro salėje, o priešais jus mažoje scenoje žmogus, kuriam jūs jaučiate didžiausią nuoskaudą,pyktį ir pagiežą. Galite įsivaizduoti dabartinį ar buvusį Jūsų pažįstamą, gyvą ar mirusį. Kai jau aiškiai vaizduotėje matysite tą žmogų, įsivaizduokite, kad jam nutinka visokie geri dalykai. Tokie, kurie būtų jam svarbūs. Įsivaizduokite jį besišypsantį ir laimingą. Pasistenkite išlaikyti tokį vaizdinį mintyse keletą minučių, o paskui leiskite jam išblėsti. Jiems nueinant nuo scenos įsivaizduokite ten save. Tegu Jums nutinka malonūs dalykai. Žiūrėkite į save besišypsantį ir laimingą. Suvokite, kad visko visiems užtenka, nes visatos gėris prieinamas visiems.
Toks pratimas išsklaido tamsius pagiežos debesis, kylančius virš daugelio mūsų. Žinau, kad kai kuriems tai bus labai sunku padaryti. Beje kiekvieną kartą, kai atliksite pratimą galite įsivaizduoti vis kitą žmogų, ar net keletą jų. Darykite šį pratimą nors kartą per dieną ištisą mėnesį ir pastebėsite, kad Jums daug lengviau. ❤️ ????

Nuotraukos šaltinis: internetas.

Mes socialiniuose tinkluose


Išdrįsk atrasti


Tel. Nr.:
+370 676 80535
El. paštas:
astuvisastudija@gmail.com
Adresas:
Jūratės g. 42, II a., Palanga
Facebook:
@AsTuVisa
Instagram:
@AsTuVisa
Youtube:
AšTuVisa Vidinio tobulėjimo studija