I.Dalis. Atleidimas


Su užduotimi Jums.

Kodėl rašau apie atleidimą? Jis yra tas kertinis akmuo mūsų vidinio tobulėjimo link. Nesvarbu kurioje savęs pažinimo, tobulėjimo, augimo fazėje esate, jei jaučiatės užstrige, nesiseka, ištisai esate nepatenkintas, nervingas ir piktas, viskam apatiškas,o gal kaip tik aplinkiniams apsimetate visad linksmu ir nerūpestingu, o viduje jaučiatės nesuprastas. O gal viskas gerai, tiesiog laikas judėt pirmyn…. Apie atleidimą, kad reikia atleisti, yra parašyta tikrai nemažai, bet noriu Jums pabrėžti dar kartą, kad jis yra vienas svarbiausių, jeigu ne pats svarbiausias veiksnys norint labiau tobulėti.???? 
❤️Pirma turime atleisti svarbiausiam asmeniui, labiausiai mus įskaudinusiu per visą gyvenimą ir kuriam galvojom, kad jau tikrai niekad neatleisiu. Kaip manote kas jis? 
Taip, tai esate JŪS. Svarbiausias asmuo savo gyvenime esate tik JŪS pats. Dabar TU ir tik TU turi atsiprašyti, paprašyti atleidimo ir atleisti SAU. Užsimerk, keliauk į vaikystė, prisimink skaudžiausias situacijas kur elgeisi su savimi, savo kūnų, savo siela ir dvasia netinkamai. Įkvėpk ir iškvėpk…kiek gali atsipalaiduok ir atsiprašyk, ir jei jauti, kad gali, ATLEISK. 
Jei ne,mintimis, grįžk kitą dieną ten ir vėl…kol jausi, kad atleidai.Ir taip judėk iki DABARTIES. Ir ką iš tiesų reiškią atleisti? Gal ne be reikalo šis žodis sudarytas at-leisti, leisti ? 🙂 Taigi būdami ten įkvėpkite ir iškvėpkite, maksimaliai atsipalaiduokite ir paprašykite (atsiprašau) ir paleiskite (atleisti), nebelaikykite ir leiskite viskam išeiti…. O tada Judėsim toliau…..????
Beje pasidalinkite ar esate pagalvoje, kad reikia atleisti sau? ❤️

#vidinistobulėjimas #astuvisa

Mes socialiniuose tinkluose


Išdrįsk atrasti


Tel. Nr.:
+370 676 80535
El. paštas:
astuvisastudija@gmail.com
Adresas:
Jūratės g. 42, II a., Palanga
Facebook:
@AsTuVisa
Instagram:
@AsTuVisa
Youtube:
AšTuVisa Vidinio tobulėjimo studija