BIOENERGETINĖS KONSULTACIJOS

Turite rimtų sveikatos, emocinių, finansinių ar santykių problemų? Viską išbandėte, o gal tik ieškote ką daryti? Bioenergetinė konsultacija gali Jums padėti.

Apie bioenergetines konsultacijas


Visos ligos yra tik ženklai, pasireiškiantis mūsų fiziniame kūne, kad turime veikti kitaip, keisti savo gyvenimą nuo pamatų. Tą mes ir darome bioenergetinio seanso/konsultacijos metu. Konsultacija pradedama rūpimų klausimų ar negalavimų aptarimu, vėliau kartu įeiname į tam tikrą meditacinę būseną ( vieni ją jaučia, kiti ne, tačiau tai rezultatui tai neturi įtakos) kurios pagalba pokalbio metu, ieškome tikrųjų priežasčių kurios sukelia Jums šią problemą. (Mes tik manome, kad žinome priežastį, jį būna daug giliau, kartais net atsinešta iš kitų gyvenimų, kartais 3 ar 4 konsultacijos metu patiriame, matome, ir kitų gyvenimų vaizdus, jei problema yra ten).

Kartu surade ir sužinoje priežastį iškart konsultacijos metu ją sprendžiame toje meditacinėje būsenoje sprendimas vyksta lengviau, suprantamiau, aiškiau, nors galbūt visą gyvenimą tai suvokėt, bet nesupratot kaip tai išspręsti bioenergetinė konsultacija Jum taip pat gali padėti. Išsiaiškiname, kodėl būtent Jūs susirgote, ką Jums reiškia ši liga, ką supratote kartu esant šioje būsenoje, visos konsultacijos metu yra harmonizuojamas Jūsų energijos laukas. Keliamos jo vibracijos.

Taikant bioenergetines konsultacijas, galima naudoti ir kitus sveikatinimo būdus, kartu galite remtis ir tradicine medicina, vaistais, žolelėmis, psichoterapija, psichologo konsultacijomis, melstis. Šis gydymo būdas neprieštarauja nė vienam gydymo būdui. Jis ypač stiprus visais atvejais net pvz.: kai taikote chemoterapiją, kad palaikyti visas Jūsų gyvybines funkcijas, nes po chemoterapijos, Jūsų energija, energijos laukai (kitaip aura) dažniausiai būna sudarkyta ir pažeista.

Konsultacijos metu ir vėliau žmogaus nuoširdus darbas yra labai svarbu.

Dešinėje pusėje yra žmogaus aura (energetinis laukas) prieš ,,The Reconnective Healing“ sesiją, kuris turi rimtų sveikatos ir emocinių problemų. Kaip matote energetinio lauko (auros) beveik nebėra. Kairėje pusėje energetinio lauko nuotrauka po sesijos.

Kam konsultacijos reikalingos?


Kartu konsultacijų metu dirbama su Jūsų energetiniais blokais (t.y nuoskaudomis, nusivylimais, neigiamais įsitikinimais ir jausmais, baimėmis), kurie stabdo natūralų energijos tekėjimą kūne, taip sukeldami įvairias fizines/emocines/ psicologines ligas ir problemas.

Taigi bioenergetinės konsultacijos skirtos ne tik sveikatos negalavimas įveikti, bet gali padėti atsatyti harmoniją santykiuose, finansuose, padėti rasti kas trukdo pasiekti tam tikrus savo gyvenimo tikslus, surasti savo kelią ir pan. nes viskas yra energija.

Išdrįskite patirti ir atrasti!

Susisiekime

Ką reikia žinoti apie užsiėmimus?


Užsiėmimo kaina

55 €

Laikas

1,5-2 val, arba tiek tiek reikės.

Vieta

Vidinio tobulėjimo studija ,,AštuVisa“, Jūratės g. 42 II aukštas, Palanga. Seansai galimi ir nuotoliniu būdu. Kadangi energija neturi apribojimų, galime bendrauti ir telefonu, ar kita pokalbių programa. Rebefingas vyksta ir Klaipėdoje.

Rekomenduojamas seansų skaičius

Nuo 2 iki 5

Registracija

Prieš atvykstant, prašau pasiskambinkite, kad tuo metu būčiau laisva ir turėčiau galimybę Jus priimti. Registracija sms 867680535 arba el.paštu aštuvisastudija@gmail.com

Kaip pasiruošti?

Gerti daugiau vandens nei įprastai.

Apie mane


Esu sertifikuota bioenergetikė (plačiau apie mane čia) Derinu 3 skirtingas pasaulyje pripažintas bioenergetines technikas. Aš Jums tik padėsiu pačiam atrasti savo problemas, pati nieko daug nepatarinėju, nesakau ir neįrodinėju, konsultacijos metu daugiausiai kalbate tik Jūs. Aš tik padedu Jums pačiam suprasti, pajausti kodėl jūs susirgote, kas jus susargdino, energetiškai atstatyti Jūsų energetinį lauką. Tačiau aš esu tik pagalbininkė, tarpininkė tarp Jūsų ir energijos, Šaltinio, Dievo, Auksčiausiojo, Kūrėjo, kaip pavadinsite.

Konsultuoju, vedu mokymus kiekvieną dieną ir po darbo valandų ir savaitgaliais (būtina registracija)

Studija AštuVisa. Užsiėmimų belaukiant

Mes socialiniuose tinkluose


Išdrįsk atrasti


Tel. Nr.:
+370 676 80535
El. paštas:
astuvisastudija@gmail.com
Adresas:
Jūratės g. 42, II a., Palanga
Facebook:
@AsTuVisa
Instagram:
@AsTuVisa
Youtube:
AšTuVisa Vidinio tobulėjimo studija