Sergate? Turite rimtų sveikatos problemų? Viską išbandėte, o gal tik ieškote ką daryti? Energetinė konsultacija  gali Jums padėti. Plačiau apie energiją galite rasti čia: Kas gi ta energija

Visos ligos yra tik ženklai, pasireiškiantis mūsų fiziniame kūne, kad turime veikti kitaip,  keisti savo gyvenimą  nuo pamatų. Tą mes ir darome bioenergetinio seanso/konsultacijos metu. Konsultacija pradedama rūpimų klausimų ar negalavimų aptarimu, vėliau kartu įeiname į tam tikrą meditacinę būseną ( vieni ją jaučia, kitiems atrodo, kad niekas tarsi ir nevyksta) kurios pagalba einame link problemos ir klausimo esmės, priežastinių ryšių. Išsiaiškiname, kodėl  būtentJūs susirgote, ką Jums reiškia ši liga, ką turite išmokti, išvalome Jūsų aurą ir aptariame, kaip gyventi toliau, kad tai nepasikartotu. 

Energetinės konsultacijos skirtos ne tik sveikatos negalavimas įveikti, bet gali padėti atsatyti harmoniją santykiuose, finansuose, padėti rasti kas trukdo pasiekti tam tikrus savo gyvenimo tikslus, nes viskas yra energija. 

Taikant bioenergetines konsultacijas, galima naudoti ir visus kitus gydymo būdus, kartu galite remtis ir tradicine medicina. Šis gydymo būdas neprieštarauja nė vienam gydymo būdui. Jis ypač stiprus visais atvejais net kai taikote chemoterapiją, kad palaikyti visas Jūsų gyvybines funkcijas, nes po chemoterapijos, Jūsų energija, energijos laukai (kitaip aura) dažniausiai būna sudarkyta ir pažeista (1.pav).

1.pav. Žmogaus energijos laukas po bioenergetines konsultacijos ir prieš ją. 

Esu sertifikuota bioenergetikė,(plačiau: Apie mane čia .) Derinu 3 skirtingas pasaulyje pripažintas bioenergetines technikas. Galiu Jums patarti, nukreipti tinkame linkme, padėti Jums suprasti kodėl jūs susirgote, kas jus susargdino, energetiškai atstatyti Jūsų energetinį lauką, sukurti tik Jums skirtą maldą būtent tai ligai, visa tai padės Jums pasveikti. 

 Paties žmogaus nuoširdus darbas yra labai svarbu. Kartu  konsultacijų metu dirbama su Jūsų energetiniais blokais kurie stabdo natūralų energijos tekėjimą kūne, taip sukeldami įvairias fizines/emocines/ psicologines ligas ir problemas.

Konsultuoju, vedu mokymus kiekvieną dieną (būtina registracija):

  • Žmogaus biolaukų terapeuto konsultacija/bioenergetinis seansas  1.5 val. – kaina 45 €.
  • Trumpesnė konsultacija arba nuotolinis energijos seansas (iki 45 min.) – kaina 30€.
  • Asmeninė kvėpavimo sesija (1 val.) – 45 €.
  • Pirmoji Lietuvoje atlieku The Reconnection healing seansus – kaina 90 €. Plačiau čia.

Mielai lauksiu Jūsų žinutės arba skambučio ir galėsime sutarti laiką konsultacijai,seansui.

Tel. +37067680535

Facebook žinute
astuvisastudija@gmail.com

 

Prieš atvykstant, prašau pasiskambinkite, kad tuo metu būčiau laisva ir turėčiau galimybę Jus priimti.

Seansai galimi ir nuotoliniu būdu
Kadangi energija neturi apribojimų, galime bendrauti ir telefonu,ar kita pokalbių programa, tokiu atveju reiktu Jūsų nuotraukos.

Nuoširdžiausi sveikatos linkėjimai,

Žmogaus biolaukų teraepeutė, bioenergetikė

Loreta