Turite rimtų sveikatos, emocinių, finansinių ar santykių problemų? Viską išbandėte, o gal tik ieškote ką daryti? Bioenergetinė konsultacija  gali Jums padėti. Plačiau apie energiją galite rasti čia: Kas gi ta energija

Visos ligos yra tik ženklai, pasireiškiantis mūsų fiziniame kūne, kad turime veikti kitaip,  keisti savo gyvenimą  nuo pamatų. Tą mes ir darome bioenergetinio seanso/konsultacijos metu. Konsultacija pradedama rūpimų klausimų ar negalavimų aptarimu, vėliau kartu įeiname į tam tikrą meditacinę būseną ( vieni ją jaučia, kiti ne, tačiau tai rezultatui tai neturi įtakos) kurios pagalba pokalbio metu,  ieškome tikrųjų priežasčių kurios sukelia Jums šią problemą. (Mes tik manome, kad žinome priežastį, jį būna daug giliau, kartais net atsinešta iš kitų gyvenimų, kartais 3 ar 4 konsultacijos metu patiriame, matome, ir kitų gyvenimų vaizdus, jei problema yra ten).

 Kartu surade ir sužinoje priežastį iškart konsultacijos metu ją sprendžiame toje meditacinėje būsenoje sprendimas vyksta lengviau, suprantamiau, aiškiau, nors galbūt visą gyvenimą tai suvokėt, bet nesupratot kaip tai išspręsti bioenergetinė konsultacija Jum taip pat gali padėti.   Išsiaiškiname, kodėl  būtent Jūs susirgote, ką Jums reiškia ši liga, ką supratote  kartu esant šioje būsenoje, visos konsultacijos metu yra harmonizuojamas Jūsų energijos laukas. Keliamos jo vibracijos. 

Kartu  konsultacijų metu dirbama su Jūsų energetiniais blokais (t.y nuoskaudomis, nusivylimais, neigiamais įsitikinimais ir jausmais, baimėmis ),kurie stabdo natūralų energijos tekėjimą kūne, taip sukeldami įvairias fizines/emocines/ psicologines ligas ir problemas.

Taigi bioenergetinės konsultacijos skirtos ne tik sveikatos negalavimas įveikti, bet gali padėti atsatyti harmoniją santykiuose, finansuose, padėti rasti kas trukdo pasiekti tam tikrus savo gyvenimo tikslus, surasti savo kelią ir pan. nes viskas yra energija. 

Taikant bioenergetines konsultacijas, galima naudoti ir kitus sveikatinimo būdus, kartu galite remtis ir tradicine medicina, vaistais, žolelėmis, psichoterapija, psichologo konsultacijomis, melstis. Šis gydymo būdas neprieštarauja nė vienam gydymo būdui. Jis ypač stiprus visais atvejais net pvz.: kai taikote chemoterapiją, kad palaikyti visas Jūsų gyvybines funkcijas, nes po chemoterapijos, Jūsų energija, energijos laukai (kitaip aura) dažniausiai būna sudarkyta ir pažeista (1.pav).

1.pav. Žmogaus energijos laukas po bioenergetines konsultacijos ir prieš ją. 

Esu sertifikuota bioenergetikė(plačiau: Apie mane čia .) Derinu 3 skirtingas pasaulyje pripažintas bioenergetines technikas.Aš Jums tik padėsiu pačiam atrasti savo problemas, pati nieko daug nepatarinėju, nesakau ir neįrodinėju, konsultacijos metu daugiausiai kalbate tik Jūs. Aš tik padedu  Jums pačiam suprasti, pajausti kodėl jūs susirgote, kas jus susargdino, energetiškai atstatyti Jūsų energetinį lauką. Tačiau aš esu tik pagalbininkė, tarpininkė tarp Jūsų ir energijos, Šaltinio, Dievo, Auksčiausiojo, Kūrėjo, kaip pavadinsite.  

 Konsultacijos metu ir vėliau žmogaus nuoširdus darbas yra labai svarbu. 

Konsultuoju, vedu mokymus kiekvieną dieną ir po darbo valandų ir savaitgaliais (būtina registracija):

  • Bioenergetinis seansas nuo 1.5 val.  iki kiek bus būtina (laikas neribojamas )– kaina 55 €.
  • Asmeninė rebefingo/kvėpavimo sesija (1 val.) – 45 €.
  • Garso seansai kamertonais (iki 45 min. ) – 45 € 
  • ThetaHealing konsultacijos (iki 1,5 val.) – 45 € 
  • Pirmoji Lietuvoje atlieku The Reconnection healing seansus – kaina 90 €. Plačiau čia.

Mielai lauksiu Jūsų žinutės arba skambučio ir galėsime sutarti laiką konsultacijai,seansui.

Tel. +37067680535

Facebook žinute
astuvisastudija@gmail.com

 

Prieš atvykstant, prašau pasiskambinkite, kad tuo metu būčiau laisva ir turėčiau galimybę Jus priimti.

Seansai galimi ir nuotoliniu būdu
Kadangi energija neturi apribojimų, galime bendrauti ir telefonu,ar kita pokalbių programa. 

Nuoširdžiai

Loreta

 

 

Klientų atsiliepimus rasite čia