Šiame puslapyje rasite klientų atsiliepimus apie mano paslaugas, tačiau prieš jums skaitant noriu pabrėžti, kad atsiliepimus parašo tik  dalis klientų,dažniausiai kurių išgyvenimai ryškiausi ar sveikatos būklė ypač greit pagerėjo. Iš tiesų tik dalis žmonių tokie jautrūs subtiliai gydančiai energijai, kad kažką jaučia pačių bioenergetinių seansų metu, kitiems gydomoji energija tiesiog natūraliai integruojasi, suteikia kažką pozityvaus, bet net neina atskirti, kad ji prisidėjo prie to kaip klostėsi kažkokios situacijos ar vyko sveikimo procesas ar kitur.

Ir pastebiu jog vieni žmonės eina tiesiai link pagerėjimo, malonios savijautos, o kiti pirma turi pašalinti problemų priežastis, išsivalyti. Kam tai vyksta fiziniu lygmeniu būna jog jaučiasi karštis, šaltis, dilgsėjimai, svaigimai, paūmėjimai, pykinimai, galvos skausmai. O kam apsivalymas reikalingas emociniame lygmenyje nuo sukauptų neigiamų emocijų, ribojančių įsitikinimų, traumų, blokų, tie kartais jaučia išeinant tas emocijas, jos ima veržtis iš jų nesuvokiant kodėl taip jaučiasi.

Taip pat patyriau jog gydomoji energija švelniai veda prie pačios problemos priežasties išsprendimo ir dažnai tai reikalauja mūsų pačių veiksmų, žingsnių ir gyvenimo pokyčių. Darant reguliarius seansus gydomoji energija man pačiai padėjo ir leido pasveikti nuo lėtinių uždegiminių procesų organizme ir lėtinio skausmo kuris keletą metų buvo apėmęs sprando sritį, dešinį šoną,rankų sąnarius, (taip artritas išties pagydomas),kartu dingo nuolatinė candida (kitaip pienligė, baltosios),lūpų puslelinė (herpes), lėtinis nuovargis. Gydomoji energija vienas ligas iškart pašalindavo, o su kitomis padėjo suprasti, kad visus šiuos simptomus kėlė specifinės priežastys mano gyvenime, kurias reikėjo pašalinti, kad problemos išsispręstų ir nebereikėtų malšinti tik simptomas. Sustiprėjus intuicijai leido priimti tam tikrus sprendimus, kai ką pakeisti, kas pasirodo ir buvo kai kurių problemų šaknis bei jos sprendimas.

Energijos dėka, supratau savo piktumo ir pykčio priežastys, kadangi be galo daug metu buvau pikta,juokaudavau, kad jau gimiau pikta 🙂 Visa tai iš eimos buvo atėję ir į mano santykius su vyru, pykdavau, dėl smulkmenų ir labai stipriai, tik darbas su savimi, bioenergetinės konsultacijos sau padėjo išspręsti galutinai šią tikrai emocinę problemą, patikinu, kad tai nėra būdo savybė, pyktis visad mums nori parodyti kas slepiasi giliau.

Bioenergtinių konsultacijų dėka, išsiprendė klausimai ne tik sveikatos, emocijų lygmenyje, bet ir finansiškai ir dvasiškai, išlaisvinau savo kūrybiškuma, kol kas suvokiu, koks mano kelias, visas pateiktas žinias pradedu suvokti daug plačiau ir giliau…tapau labiau pasitikinti savimi, žinanti savo vertė, ko pasekoje mano pajamos išaugo beveik 5 kartu, nors tai net nebuvo mano tikslas.

Taigi nors Jūs atvyksite galbūt spręsdami tik vieną aktualiausią savo gyvenimo problemą, natūraliai gerės ir kitos Jūsų gyvenimo sritys. Apie bioenergetinės konsultacijos čia.

Labai laukiu jūsų atsiliepimų apie mano darbą, tiek pozityvių, tiek ir konstruktyviai kritiškų, nes tobulėti visuomet yra kur. Rašykite komentaro laukelyje apačioje. Dėkoju.

Nuoširdžiai,

Bioenergetikė, Loreta

Klientų atsiliepimai

2020-05-15 klientės atsiliepimas praėjus beveik vieneriems metams po konsultacijų :

Sveika, Ačiū, tau, mano gyvenimas tikra turbo greičio transformacija . Atrodo iki šiol miegojau ,o per šiuos metus kurie praėjo pabudau ir labai greitai ėmiau gyventi.Pirmiausia labai daug dvasinių transformacijų, ženklų ,vedimo, sunku suvokti kaip tiek daug gali nutikti per trumpą laiką. Visa tai kas nebetarnauja ėmė trauktis iš gyvenimo…Labai ačiū tau tiesa pasakius tu buvai ta pirmoji kuri savo energija ir tikėjimu pažadino stipriai mano dvasingumą. Kartais kažkokie žodžiai giliai užstringa mūsų pasąmonėje ir virsta realybe. Pamenu kai kalbėjai apie gydančias žalias mano akis kvėpavimo praktika su tavimi buvo pirmoji mano dvasinė raktika ištikrųjų sugrąžinusi mane į tikrąją save. Pamenu tą wow momentą,kai negalėjau patikėti tuo kas vyksta ką jaučiu,kaip nauja viskas buvo.Tiek kone išnykti per kvėpavimą,tiek jausti tavo visišką susijungimą ir tekančią tavo energiją per konsultaciją su tavimi. Tada prasidėjo tikrieji stebuklai ir didysis gijimas. Labai labai ačiū,dėkoju tau iš visos širdies .

Vilma. Praėjo 3 bioenergetines konsultacijas, rebefingą ir judėjimo meditacijas. Atėjo be galo siplna su nuolatiniu nuovargiu, apatija, nemeile sau, energijos lauko visiškai nebebuvo ir pasivaiksčiojimas jai buvo darbas. Davus impulsą, suteikus pagalbą vėliau ir pati pradėjo stipriai dirbti su savimi ir po metų laiko jau yra stipriai apčiuopiami rezultatai. Pradėjo lankyti šokius, išties pradėjo pasitikėti savimi, išdrįso gyventi savo gyvenimą ir dar daugiau…

Pasveikau nuo lėtinio prostatito ir svarbiausia tai  įvyko per dvi  dienas, nes nuotoliniai seansai vyko kasdien. Esu be galo dėkingas.

Vaidas A.

Džiaugiuos, kad atėjau į energines konsultacijas, nugaros skausmai nurimo, sudrebino mano vidinius dalykus, labiau emiau į save gilintis, stengtis keistis, valdyti pykti, ieškoti santarves, sau sakyti, kad kiekvienas neigiamas jausmas-kenkia! Ypatingai ieškau Dievo, kiekviena diena prašau jo palaimos, buvimo šalia, nukreipimo tinkama linkme , ir dėkoju už tai ką turiu, ir tikiu, kad visada visko užteks.


Sandra Ž.


Be galo skaudėdavo kojos, sunkiai lipdavau laiptais, visos kojos būdavo vien mėlynės. Vasarą dukros gimtadienio proga padovanojo dvi bioenergetines konsultacijas. Labai nenorėjau o dar net nelabai tikiu tokiais dalykais, bet nuvažiavau. Nuvažiavau abu kartus ir be galo džiaugiuos. Skausmas jau po pirmo seanso buvo žymiai mažesnis.O praėjus dviem savaitėm įvyko stebuklas tikrąją to žodžio prasme dingo visos mėlynes ant kojų ir ant pilvo. Iki šiol negaliu patikėti.Birutė P.

Nuostabi studijos aplinka ir dar nuostabesnė jos siela-šeimininkė Loreta, ne tik padeda atsakyti į svarbius gyvenimo klausimus, bet ir sukuria puikias sąlygas vidinio grožio atsiskleidimui ir puoselėjimui. Miela Loreta, ačiū, kad esi 💜

Rūta M.


Super ,manau kiekvienam reiktu patobulėti ir dirbti su savo vidiniu pasauliu.Taip išmokstame suprasti save ir areas to gyvenimo pilnatvę. Super Mokytoja!

Ieva T.

Nuostabi studija! ❤ visiems rekomenduoju apsilankyti 

Almante M.

Jūs ir Jūsų puslapis man tikras atradimas! Ačiū

Sonata A. P.R.

Labai gilūs patyrimai, padedantys rasti svarbius atsakymus 

Odeta P.

Rekomenduoju, tiems kas ieško atsakymų į sunkius gyvenimo klausimus.

Aiste V.


,,Labas. Nusprendziau parasyti.Labai noriu dar atvaziuoti,bet kol kas negaliu sau to leisti.
Bet norejau pasidalinti savo savijauta..nezinau ar cia poveikis/pasikeitimas po seanso.Toks jausmas,kad nebesureiksminu daugeliui dalyku,pvz neturiu ir nerandu darbo,bet jauciuos ramiai,nestresuoju.Zinoma ieskau labai intensyviai,bet nejauciu nerimo,zinau ateis laikas ir rasiu ji.Tapau ramesne ne tokia irzli.Toks jausmas,kad buciau lyg raminanciu isgerus.Kai girdziu kazka negatyvaus,pats organizmas priesinasi.
Butinai radusi galimybe atvaziuosiu dar „

Živile Ž.


Kalba netaisyta. Parašyta kai tik po vienintelio seanso buvo praėjusos trys savaitės, dar kartą labai ačiū visiems kurie parašote. Kliente atvykus į seansą  norėjo jausti ramybę gyvenime. 

2 Thoughts to “Atsiliepimai”

 1. Simona

  Labai patiko konsultacija su Loreta, jaučiausi saugi ir rami, buvo paprasta atsiverti, jaučiau jos švelnumą ir neįkyrumą 🙂 Per nuotolinį seansą jaučiau kaip pradėjo šilti padai, tekėti energija, tada atèjo didžiulis atsipalaidavimas ir užsnūdau. Bet pajaučiau kai baigèsi seansas, apsiverčiau dar ant šono ir pagulėjau toje švelnioje būsenoje. Iš karto po seanso pajaučiau sumažėjusią įtampą kūnę, galvoje, buvau geresnės nuotaikos, pailsėjusi 🙂 kitą dieną taip pat buvau žvali, geros nuotaikos ir turėjau energijos. Kas pasijautė akivaizdžiai, nes jau pora savaičių buvau baisiame nuovargyje kur ryte atsikeldavau ir jausdavausi blogai, naktimis nemiegodavau, nors nuovargis baisus, įtampa, stresas ir t.t…jaučiuosi lyg kas burtu lazdele vėl man sugražino jėgas ! 🙂 tai nuostabu! Ačiū 🙂

  1. Vidinio tobulėjimo studija AšTuVIsa

   Ačiū tau, Simona, už tokį išsamų ir nuoširdų atsiliepimą 🙂 Beje įvyks ir daugiau teigiamų pokyčių ir labai greitai!

   Nuoširdžiai,
   Loreta

Leave a Comment