Atsiliepimai

Čia rasite naujausius atsiliepimus apie mūsų studijoje organizuojamus renginius, mokymus ir užsiėmimus.

Ar po užsiėmimų jaučiamas pagerėjimas?


Šiame puslapyje rasite klientų atsiliepimus apie mano paslaugas, tačiau prieš jums skaitant noriu pabrėžti, kad atsiliepimus parašo tik dalis klientų,dažniausiai kurių išgyvenimai ryškiausi ar sveikatos būklė ypač greit pagerėjo. Iš tiesų tik dalis žmonių tokie jautrūs subtiliai gydančiai energijai, kad kažką jaučia pačių bioenergetinių seansų metu, kitiems gydomoji energija tiesiog natūraliai integruojasi, suteikia kažką pozityvaus, bet net neina atskirti, kad ji prisidėjo prie to kaip klostėsi kažkokios situacijos ar vyko sveikimo procesas ar kitur.

Ir pastebiu jog vieni žmonės eina tiesiai link pagerėjimo, malonios savijautos, o kiti pirma turi pašalinti problemų priežastis, išsivalyti. Kam tai vyksta fiziniu lygmeniu būna jog jaučiasi karštis, šaltis, dilgsėjimai, svaigimai, paūmėjimai, pykinimai, galvos skausmai. O kam apsivalymas reikalingas emociniame lygmenyje nuo sukauptų neigiamų emocijų, ribojančių įsitikinimų, traumų, blokų, tie kartais jaučia išeinant tas emocijas, jos ima veržtis iš jų nesuvokiant kodėl taip jaučiasi.

Taip pat patyriau jog gydomoji energija švelniai veda prie pačios problemos priežasties išsprendimo ir dažnai tai reikalauja mūsų pačių veiksmų, žingsnių ir gyvenimo pokyčių. Darant reguliarius seansus gydomoji energija man pačiai padėjo ir leido pasveikti nuo lėtinių uždegiminių procesų organizme ir lėtinio skausmo kuris keletą metų buvo apėmęs sprando sritį, dešinį šoną,rankų sąnarius, (taip artritas išties pagydomas),kartu dingo nuolatinė candida (kitaip pienligė, baltosios),lūpų puslelinė (herpes), lėtinis nuovargis. Gydomoji energija vienas ligas iškart pašalindavo, o su kitomis padėjo suprasti, kad visus šiuos simptomus kėlė specifinės priežastys mano gyvenime, kurias reikėjo pašalinti, kad problemos išsispręstų ir nebereikėtų malšinti tik simptomas. Sustiprėjus intuicijai leido priimti tam tikrus sprendimus, kai ką pakeisti, kas pasirodo ir buvo kai kurių problemų šaknis bei jos sprendimas.

Energijos dėka, supratau savo piktumo ir pykčio priežastys, kadangi be galo daug metu buvau pikta,juokaudavau, kad jau gimiau pikta.alert-secondary Visa tai iš eimos buvo atėję ir į mano santykius su vyru, pykdavau, dėl smulkmenų ir labai stipriai, tik darbas su savimi, bioenergetinės konsultacijos sau padėjo išspręsti galutinai šią tikrai emocinę problemą, patikinu, kad tai nėra būdo savybė, pyktis visad mums nori parodyti kas slepiasi giliau.

Bioenergtinių konsultacijų dėka, išsiprendė klausimai ne tik sveikatos, emocijų lygmenyje, bet ir finansiškai ir dvasiškai, išlaisvinau savo kūrybiškuma, kol kas suvokiu, koks mano kelias, visas pateiktas žinias pradedu suvokti daug plačiau ir giliau…tapau labiau pasitikinti savimi, žinanti savo vertė, ko pasekoje mano pajamos išaugo beveik 5 kartu, nors tai net nebuvo mano tikslas.

Taigi nors Jūs atvyksite galbūt spręsdami tik vieną aktualiausią savo gyvenimo problemą, natūraliai gerės ir kitos Jūsų gyvenimo sritys.

Labai laukiu jūsų atsiliepimų apie mano darbą, tiek pozityvių, tiek ir konstruktyviai kritiškų, nes tobulėti visuomet yra kur

Klientų atsiliepimai


Pasveikau nuo lėtinio prostatito ir svarbiausia tai įvyko per dvi dienas, nes nuotoliniai seansai vyko kasdien. Esu be galo dėkingas.

Džiaugiuos, kad atėjau į energines konsultacijas, nugaros skausmai nurimo, sudrebino mano vidinius dalykus, labiau emiau į save gilintis, stengtis keistis, valdyti pykti, ieškoti santarves, sau sakyti, kad kiekvienas neigiamas jausmas-kenkia! Ypatingai ieškau Dievo, kiekviena diena prašau jo palaimos, buvimo šalia, nukreipimo tinkama linkme , ir dėkoju už tai ką turiu, ir tikiu, kad visada visko užteks.

Be galo skaudėdavo kojos, sunkiai lipdavau laiptais, visos kojos būdavo vien mėlynės. Vasarą dukros gimtadienio proga padovanojo dvi bioenergetines konsultacijas. Labai nenorėjau o dar net nelabai tikiu tokiais dalykais, bet nuvažiavau. Nuvažiavau abu kartus ir be galo džiaugiuos. Skausmas jau po pirmo seanso buvo žymiai mažesnis.O praėjus dviem savaitėm įvyko stebuklas tikrąją to žodžio prasme dingo visos mėlynes ant kojų ir ant pilvo. Iki šiol negaliu patikėti.

Po buvusio seanso jaučiasi pagerėjimas:) atrodo dingo skausmelis po dešiniu šonkauliu, kuris vis išlįsdavo nuo nėštumo:) labai ačiū:) šįkart norisi lįsti į pačią mano juodumą, kažkaip atrodo, kad gali būti daugiau emocijų, sudėtingiau, bet Jūs tas žmogus, kuris moka tai lengvai ir vaiskiai padėti pereiti

Super ,manau kiekvienam reiktu patobulėti ir dirbti su savo vidiniu pasauliu.Taip išmokstame suprasti save ir areas to gyvenimo pilnatvę. Super Mokytoja!

Šįvakar pirmą kartą buvau rebefinge (kvėpavimo praktika). Gyvenu tik vedimu, kur veda – ten einu, nes žinau, kad mano gyvenime nebėra jokių atsitiktinumų. lr ką galiu pasakyti – kad būtų „nusileidusios“ tokio stiprumo energijos ir vienoje vietoje – retai patiriu. Kai pamačiau žmones, kuriuos sukvietė Visata, supratau, kad kažkas čia bus… Taip – tai buvo tarp žemės ir dangaus. Kosmosas Man patinka , kai po užsiėmimų žmonės klausia – „kas čia buvo“, taip, tai buvo… Viena moteris pasidalino- „šiandien gavau pajausti galingai, ką reiškia tos energijos. lki tol buvo ‘žiedeliai“… Dėkui Loreta Bočkiene, už tai, ką darai. Visa tai skaldo žmonių blokus ir daro jų gyvenimą gražesnį…

Laba diena, po vakar vykusio rebefingo seanso jaučiuosi gerai – smagiai, ačiū tikrai buvo stipru. Pajutau jūsų vidinį džiaugsmą ir šiluma, kuria dalinatės su aplinkiniais, džiugu, kad yra tokių žmonių. Norėčiau, kad padėtumėte man atrasti

Ačiū, Loreta, už kitokį pasaulio matymą, už drąsą veikti, už besąlyginės meilės bei dėkingumo supratimą ir pajautimą. Ačiū už stebuklus, kurie vyko manyje, bet per mane įvyko stebuklų ir pasaulyje aplinkui. Ačiū už dar niekada nepatirtas nepaprastas akimirkas, už naujus draugus, geresnį jų supratimą ir vertinimą. Ačiū už tai kad esi tokia kokia esi ir pagalbą suvokiant savo mintis, jausmus bei likimo tėkmes, kurios mus ir vėl suvedė. Viskas yra mumyse, bet tik su tavo pagalba pavyko įveikti tas savo pačios pastatytas sienas ir pamatyti kokie stebuklai yra už jų.

Vienas nuostabiausių įvykių gyvenime, tai kelionė į save❤️esu tokia dekinga ir laiminga, kad Loreta padėjo eiti tuo keliu, kad tuos dalykus, kuriuos maniau esant lb svarbius ir reikšmingus pamačiau kitomis akimis, tiksliau išmokau jausti viską širdimi, vertinti dalykus, kurių seniau nevertinau. Mylėti save vis labiau, nes šiandien retas, tai moka, vis į kažka lygiuojasi, o savo unikalumo net nemato?ačiū, Loreta už rebefingą, už asmeninį seansą ir už nepamirštamas stovyklos akimirkas p. S. Dar daug kas liko nepasakyta, bet kiekvieno kelione unikali ir kitokia. Nuosirdziausiai rekomenduoju, kas jaucia vidini jausma, kad kazkas vyksta ne taip-keliauti į savo vidinius lobius su Loreta.

Praėjo 3 bioenergetines konsultacijas, rebefingą ir judėjimo meditacijas. Atėjo be galo siplna su nuolatiniu nuovargiu, apatija, nemeile sau, energijos lauko visiškai nebebuvo ir pasivaiksčiojimas jai buvo darbas. Davus impulsą, suteikus pagalbą vėliau ir pati pradėjo stipriai dirbti su savimi ir po metų laiko jau yra stipriai apčiuopiami rezultatai. Pradėjo lankyti šokius, išties pradėjo pasitikėti savimi, išdrįso gyventi savo gyvenimą ir dar daugiau…

Nuostabi studija! ❤ visiems rekomenduoju apsilankyti

Labas rytas, rašo Daiva (buvau pas jus kovo 11). Labai didelis ačiū, už tai kad jaučiuosi save pagavusi, o visa kita kažkur šalia, aišku laukia darbas su savim. Dėkinga Jums. Laimės ir sėkmės Jums.

Loreta – savo srities profesionalė. Su ja visada jautiesi komfortabiliai, o jos žodžiai jkvepia keistis. Rekomenduoju 100 %

Labai gilūs patyrimai, padedantys rasti svarbius atsakymus

Ir šiaip labai išdrasėjau visur,vaikštau su iškelta galva,ne nosis dar neužsirietė tik pasitikėjimo savimi daug.Kažkaip viskas lengviau,papraščiau.Mokausi ivertinti savo darba,nenusipiginti,jei matau kad man bus per sunku ar neapsimoka,drasiai sakau ne.Ankščiau naktimis galėjau varyti. O dabar nebijau pasakyti kas nepatinka,netinka man.Taip atsirado daugiau ir prasmingesnio laiko sau Tai va išpyškinau tau visa tiesa,kaip yr

Esu be galo dėkinga likimui už pažintį ir už galimybes sudalyvauti Loretos užsiėmimuose, už galimybę giliau pažinti save, už šilumą, už pagalbą, už šviesią ir tyrą šypseną ❤️❤️❤️ Noriu dar ir dar lankyti, dalyvauti, ir beprotiškai laukiu naujų moterų stovyklų!

Sveika, Ačiū, tau, mano gyvenimas tikra turbo greičio transformacija. Atrodo iki šiol miegojau, o per šiuos metus kurie praėjo pabudau ir labai greitai ėmiau gyventi. Pirmiausia labai daug dvasinių transformacijų, ženklų, vedimo, sunku suvokti kaip tiek daug gali nutikti per trumpą laiką. Visa tai kas nebetarnauja ėmė trauktis iš gyvenimo… Labai ačiū tau tiesa pasakius tu buvai ta pirmoji kuri savo energija ir tikėjimu pažadino stipriai mano dvasingumą. Kartais kažkokie žodžiai giliai užstringa mūsų pasąmonėje ir virsta realybe. Pamenu kai kalbėjai apie gydančias žalias mano akis kvėpavimo praktika su tavimi buvo pirmoji mano dvasinė raktika ištikrųjų sugrąžinusi mane į tikrąją save. Pamenu tą wow momentą, kai negalėjau patikėti tuo kas vyksta ką jaučiu, kaip nauja viskas buvo. Tiek kone išnykti per kvėpavimą,tiek jausti tavo visišką susijungimą ir tekančią tavo energiją per konsultaciją su tavimi. Tada prasidėjo tikrieji stebuklai ir didysis gijimas. Labai labai ačiū, dėkoju tau iš visos širdies.

Jūs ir Jūsų puslapis man tikras atradimas! Ačiū

Nuostabi studijos aplinka ir dar nuostabesnė jos siela-šeimininkė Loreta, ne tik padeda atsakyti į svarbius gyvenimo klausimus, bet ir sukuria puikias sąlygas vidinio grožio atsiskleidimui ir puoselėjimui. Miela Loreta, ačiū, kad esi ?

Rekomenduoju, tiems kas ieško atsakymų į sunkius gyvenimo klausimus.

Loreta Bočkiene, labai mane supurtė Lila žaidimas.Kiek reikia mokytis, kad atrastum savo kryptį gyvenime.Kas yra sąmoningumas? Mano manymu, tai tavo pasirinktas gyvenimo kelias, kuris kiekvienam duotas skirtingas.Darbas su savimi , tai – užrakinta spyna, o raktą kiekvienas atranda skirtingai

Labai patiko konsultacija su Loreta, jaučiausi saugi ir rami, buvo paprasta atsiverti, jaučiau jos švelnumą ir neįkyrumą ? Per nuotolinį seansą jaučiau kaip pradėjo šilti padai, tekėti energija, tada atèjo didžiulis atsipalaidavimas ir užsnūdau. Bet pajaučiau kai baigèsi seansas, apsiverčiau dar ant šono ir pagulėjau toje švelnioje būsenoje. Iš karto po seanso pajaučiau sumažėjusią įtampą kūnę, galvoje, buvau geresnės nuotaikos, pailsėjusi ? kitą dieną taip pat buvau žvali, geros nuotaikos ir turėjau energijos. Kas pasijautė akivaizdžiai, nes jau pora savaičių buvau baisiame nuovargyje kur ryte atsikeldavau ir jausdavausi blogai, naktimis nemiegodavau, nors nuovargis baisus, įtampa, stresas ir t.t…jaučiuosi lyg kas burtu lazdele vėl man sugražino jėgas ! ? tai nuostabu! Ačiū ?

Ačiū Loreta Bočkienė už rytinį „pasivaikščiojimą“ ten ir atgal

Labas. Nusprendziau parasyti.Labai noriu dar atvaziuoti,bet kol kas negaliu sau to leisti. Bet norejau pasidalinti savo savijauta..nezinau ar cia poveikis/pasikeitimas po seanso.Toks jausmas,kad nebesureiksminu daugeliui dalyku,pvz neturiu ir nerandu darbo,bet jauciuos ramiai,nestresuoju.Zinoma ieskau labai intensyviai,bet nejauciu nerimo,zinau ateis laikas ir rasiu ji.Tapau ramesne ne tokia irzli.Toks jausmas,kad buciau lyg raminanciu isgerus.Kai girdziu kazka negatyvaus,pats organizmas priesinasi. Butinai radusi galimybe atvaziuosiu dar

Mes socialiniuose tinkluose


Išdrįsk atrasti


Tel. Nr.:
+370 676 80535
El. paštas:
astuvisastudija@gmail.com
Adresas:
Jūratės g. 42, II a., Palanga
Facebook:
@AsTuVisa
Instagram:
@AsTuVisa
Youtube:
AšTuVisa Vidinio tobulėjimo studija