Atrask…

Kada?   balandžio 13 d., šeštadienį nuo 12:00 val. iki 18:00 val. 1 dienos stovykla.

Kur? ,,AštuVisa“ Vidinio tobulėjimo studijoje, Jūratės g. 42 II aukštas, Palanga.

Atrask….save iš naujo. Atrask, pažadink ir prikelk naujam gyvenimui savo moterišką gyvybinę energiją, o kartu atrask tikrąjį seksualumą, meilę sau ir pasitikėjimą savimi.

Viskas atsibodo? Erzina? Jaučiate, kad be galo sunku…niekas Jūsų nesupranta ir atrodo esate viena.
Nebežinote kaip susirinkti save…
Arba tiesiog įgriso ta kasdienė rutina…
O gal nori pajusti ir išbandyti kažką išties naujo?

Šios stovyklos leisime išsivalyti ir užgyti visoms žaizdoms, paleisime toksiškus santykius ,pakilsime iš dugno. Pasinaudokite šia galimybe, kartu paleiskime savo „nepakankamai gera“ baimės ir suraskime laimę savo dabartyje.

Jau šį šeštadienį Palangoje 1 dienos stovykla visoms moterims, vėl atrasti ir pamilti save iš naujo. Bent trumpam leiskite sau ištrūkti iš kasdienybės ir leiskitės į vidinę kelionę, kuri pakeis Jūsų gyvenimą.

Laikas nuo 12:00 iki 18:00 val.
12:30 – susipažinimas kitaip.
13:30 – sąmoningo kvėpavimo terapijos užsiėmimas. Įkvėpsime meilės sau, kartu paleisime visas baimes, pyktį, nusivylimą.
15:00 – pertrauka,užkandžiai, laisvi pokalbiai
15:30 – moteriškumo meditacija, žadinsime ir pajusime savo tikrąjį seksualumą, kas leis labiau pasitikėti savimi, o kartu ir mėgautis geresniais santykiais (ir pojūčiais miegamajame 🙂
17:00 – Kaip pradėti gyventi savo svajonių gyvenimą. Sužinosite kodėl iki šiol dar taip negyvenate ir ką reikia pakeisti.
18:00 – ruošiamės namo, o kas norės galės savarankiškai pratęsti šią nuostabią dieną Palangoje ir pasisveikinti su jūros ošimu.

Nes taip, dvasingumo praktikos skirtos ne tik tobulėti dvasiškai, tačiau ir patirti didesnius gyvenimo malonumus ir džiaugsmus čia, tiesiog gyvenant šioje žemėje.

Šios praktikos leis paleisti klaidingus įsitikinimus, baimes ir vidinius energijos blokus kurie neleidžia mums džiaugtis tokiu gyvenimu, kurio esame išties vertos. Kartu jos net gali padėti pasveikti nuo tam tikrū sveikatos sutrikimų, kurie neleidžia mėgautis gyvenimu.

Investicija į save 39 eurai.
Į kainą įskaičiuoti ir lengvi vegetariniai užkandžiai.

Registracija el.paštu astuvisastudija@gmail.com , tel. 867680535 arba messenger
m.me/AstuVisa . Registracijai patvirtinti prašysime avanso. Būsime nedidelis moteriškas ratelis.

Stovyklą ves Loreta, mylinti ir mylima žmona, dvasinių praktikų mokytoja, išmokusi mylėti save ir taip pakeitusi savo gyvenimą, kartu:
* Sertifikuota bioenergoterapeutė/bioenergetikė,
* Vidinio tobulėjimo studijos AštuVisa esančios Palangoje įkūrėja.
* Pirmoji Lietuvoje atliekanti energetinius seansus pagal The Reconnection healing techniką (terapija kurios metu šalinami energijos blokai susidare Jūsų kūne, užtenka 2-3 seansų) tai technika keliasdešimt kartų galingesnė už Reiki.
* ,,Infinite energy” metodo sukūrėja.
* Klaipėdos Universitetas, Jūrų technikos fakultetas – įgytas aukštasis inžinerinis bagalauras chemijos srityje: fizikinė,organinę,neorganinė, analizinė ir bendroji chemija, darbuotojų sauga ir sveikata; pirmoji medicinos pagalba; filosifija, lyčių studijos, vadyba mikrobiologija; ekologija; informacinės technologijos; bendravimo psichologija ir kt.
* Theta Healing Institute of Knowledge (JAV) – Theta meditacijų praktikė . The Theta Healing DNA pagrindai. Įgytos kompetencijos: Darbas su smegenų bangomis; Kineziologija: Ribojančių įsitikinimų transformavimas; Aiškiaregystės valdymas; Empatijos valdymas; Psichosomatika.
* The KEW Training Academy –įgyta akredituota profesionalaus dvasinio mokytojo kompetencija.
* Reiki Meistrė praktikė. Reiki I,II III pakopos. Mona Khalaf –> Dharmadevi pagal Usui Shiki Rioho tradicinę ReiKi liniją suteikė dvasinio tobulėjimo ir natūralaus energinio gydymo metodo Meistro Mokytojo statusą.
* Įgytos kompetencijos rebefingo,sąmoningo kvėpavimo, Chi yi kvėpavime. Dan Brule, taip pat Nancy Zi, Dr. Lisa Smith.
* 2 metai praktikos sveiko maisto srityje, darbas su natūraliais maisto papildais įsisavintos žinios apie jų poveikį sveikatai. Įgytos plačios žinios apie žolelių, papildų, natūralių prieskonių taikymą žmogaus sveikatos būklei gerinti.
* Lektorė, mentorė;
* Saviugdos seminarų, labdaringų renginių organizatorė;
* Internetinio puslapio „ www.astuvisa.lt“ įkūrėja;