Apie veiklą

Apie mus


Dalai Lama kažkada pasakė: kurkite vietas ten, kur galėtų rinktis ir praktikuoti visi žmonės, kur jie galėtų surasti kelią į vidinę ramybę, nepaisant tikėjimo, rasės ar lyties.

Taip atsirado AštuVisa studija. Čia mes ieškom būdų, kaip savo dienotvarkę padaryti kitą, kaip pasiruošti įprastai darbo dienai. O toliau, kad to užtektų ilgesniam laikotarpiui, kad žmonės galėtų realiau suvokti, kas su jais vyksta, nepasiduoti impulsams, pažinti savo trūkumus ir išgyvendinti kasdienį nerimą. Mūsų studija ,,gimė“, kad padėtume Jums pažadinti, atrasti, puoselėti ir tobulinti vidinį pasaulį, atrasti harmoniją ir išskirtinius gebėjimus, kurie slypi kiekviename iš mūsų.

Apie save mes ne mėgstame daug kalbėti, nes mieliau klausomės ir stengiamės padėti, bet, kad suprastumėte, kad kalbame apie aukštesnį augimą ir tobulėjimą, ir, kad mes ne psichologai ar psichoterapeutai, norime būtent Jums paaiškinti iš kur mūsų pavadinimas kilo. Mes jį kildinom nuo žodžių junginio Aš,Tu, Visa, nes AŠ ir TU esame VISA begalybė. Pagal visatoje egzistuojančius dėsnius kartu augdami, tobulėdami keisime ne tik save, bet ir mus supančią aplinką ir visą aplinkui.


Meilės ir ramybės kupini linkėjimai,

AšTuVisa

Studija AštuVisa. Užsiėmimų belaukiant

Išdrįskite patirti ir atrasti!

Susisiekime

Klientų atsiliepimai


Nuostabi studija! ❤ visiems rekomenduoju apsilankyti

Po buvusio seanso jaučiasi pagerėjimas:) atrodo dingo skausmelis po dešiniu šonkauliu, kuris vis išlįsdavo nuo nėštumo:) labai ačiū:) šįkart norisi lįsti į pačią mano juodumą, kažkaip atrodo, kad gali būti daugiau emocijų, sudėtingiau, bet Jūs tas žmogus, kuris moka tai lengvai ir vaiskiai padėti pereiti

Pasveikau nuo lėtinio prostatito ir svarbiausia tai įvyko per dvi dienas, nes nuotoliniai seansai vyko kasdien. Esu be galo dėkingas.

Džiaugiuos, kad atėjau į energines konsultacijas, nugaros skausmai nurimo, sudrebino mano vidinius dalykus, labiau emiau į save gilintis, stengtis keistis, valdyti pykti, ieškoti santarves, sau sakyti, kad kiekvienas neigiamas jausmas-kenkia! Ypatingai ieškau Dievo, kiekviena diena prašau jo palaimos, buvimo šalia, nukreipimo tinkama linkme , ir dėkoju už tai ką turiu, ir tikiu, kad visada visko užteks.

Nuostabi studijos aplinka ir dar nuostabesnė jos siela-šeimininkė Loreta, ne tik padeda atsakyti į svarbius gyvenimo klausimus, bet ir sukuria puikias sąlygas vidinio grožio atsiskleidimui ir puoselėjimui. Miela Loreta, ačiū, kad esi ?

Rekomenduoju, tiems kas ieško atsakymų į sunkius gyvenimo klausimus.

Mes socialiniuose tinkluose


Išdrįsk atrasti


Tel. Nr.:
+370 676 80535
El. paštas:
astuvisastudija@gmail.com
Adresas:
Jūratės g. 42, II a., Palanga
Facebook:
@AsTuVisa
Instagram:
@AsTuVisa
Youtube:
AšTuVisa Vidinio tobulėjimo studija