Apie mane

Apie mane


Šiame gyvenime vadinuos Loreta. 12 – us metus žengiu dvasinio tobulėjimo, sąmoningumo keliu. Daug metų ieškojau savęs, be galo sirgau ir neradusi atsakymo tradicinėje medicinoje, savarankiškai išmokau naudoti Dievo siųsta energija, vėliau tobulinau savo žinias įvairiuose kursuose. Tai leido išsigydyti lėtinius skausmus kurie buvo apėme kaklą, stuburą, dešinį šoną, inkstus, rankų sąnarius, kartu dingo ir nuolatinė candida, lūpų puslelinė (herpes), lėtinis nuovargis.
Šiuo metu bioenergetinių ir kitų konsultacijų metu padedu kitiems pasveikti ne tik nuo įvairių fizinių sveikatos sutrikimų, bet ir emocinių/dvasinių ligų.
Savo darbe taikau holistinį požiūrį į problemą. Specializuojuosi vaikystės traumų terapijoje, depresijos, panikos atakų, psichosomatinių ligų priežastyse ir sprendime. Padedu atrasti sąmonės ir pasąmones blokus,klaidingus įsitikinimus kurie trukdo gyvenime Jums finansų, santykių, darbo ar kitose gyvenimo srityse.
Dirbu su klientais iš visos Lietuvos ir pasaulio, taip pat vedu rebefingo užsiėmimus, meditacijas, seminarus, kursus ir mokymus apie tai kaip kiekvienas galime sau padėti pasveikti.

Įgytos žinios


Plačiau apie mano įgytas žinias:

Sertifikuota bioenergoterapeutė/bioenergetikė

Vidinio tobulėjimo studijos AštuVisa esančios Palangoje įkūrėja

Pirmoji Lietuvoje atliekanti energetinius seansus pagal The Reconnection healing techniką (terapija kurios metu šalinami energijos blokai susidare Jūsų kūne, užtenka 2-3 seansų) tai technika keliasdešimt kartų galingesnė už Reiki.

,,Infinite energy” metodo sukūrėja.

Klaipėdos Universitetas, Jūrų technikos fakultetas – įgytas aukštasis inžinerinis bagalauras chemijos srityje: fizikinė,organinę,neorganinė, analizinė ir bendroji chemija, darbuotojų sauga ir sveikata; pirmoji medicinos pagalba; filosifija, lyčių studijos, vadyba mikrobiologija; ekologija; informacinės technologijos; bendravimo psichologija ir kt.

Theta Healing Institute of Knowledge (JAV) – Theta meditacijų praktikė . The Theta Healing DNA pagrindai. Įgytos kompetencijos: Darbas su smegenų bangomis; Kineziologija: Ribojančių įsitikinimų transformavimas; Aiškiaregystės valdymas; Empatijos valdymas; Psichosomatika.

The KEW Training Academy –įgyta akredituota profesionalaus dvasinio mokytojo kompetencija

Reiki Meistrė praktikė. Reiki I,II III pakopos. Mona Khalaf –> Dharmadevi pagal Usui Shiki Rioho tradicinę ReiKi liniją suteikė dvasinio tobulėjimo ir natūralaus energinio gydymo metodo Meistro Mokytojo statusą.

Įgytos kompetencijos rebefingo,sąmoningo kvėpavimo, Chi yi kvėpavime. Dan Brule, taip pat Nancy Zi, Dr. Lisa Smith

2 metai praktikos sveiko maisto srityje, darbas su natūraliais maisto papildais įsisavintos žinios apie jų poveikį sveikatai. Įgytos plačios žinios apie žolelių, papildų, natūralių prieskonių taikymą žmogaus sveikatos būklei gerinti

Lektorė, mentorė

Saviugdos seminarų, moterų stovyklų, labdaringų renginių organizatorė

Mes socialiniuose tinkluose


Išdrįsk atrasti


Tel. Nr.:
+370 676 80535
El. paštas:
astuvisastudija@gmail.com
Adresas:
Jūratės g. 42, II a., Palanga
Facebook:
@AsTuVisa
Instagram:
@AsTuVisa
Youtube:
AšTuVisa Vidinio tobulėjimo studija